Що загрожує хмельницькій “банді бородачів”, яка вимагала 500 тисяч в бізнесмена

Що загрожує хмельницькій “банді бородачів”, яка вимагала 500 тисяч в бізнесмена
  • Представники славнозвісної “банди бородачів” вимагали з перевізників по 25 гривень, а з підприємця - півмільйона.
  • Нещодавно їх затримали.
  • На скільки можуть сісти?

Відпрацьована схема “дай 25” допомагала зловмисникам вимагати кошти в перевізників. За кожен заїзд на автостанцію чи зупинку з водія брали по 25 гривень. Це була ніби плата за те, що банда не пускає туди нелегальних перевізників. Та робили все це хлопці незаконно й під прикриттям громадської організації “Сили правди”. 

У 2018 році затримали лідера та учасників цього угруповання. Тоді суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави. Зловмисники внесли кошти та вийшли із стін СІЗО. Свою кримінальну діяльність не припинили. 

Так, у минулому місяці затримали трьох вимагачів, які намагалися вибити з підприємця неіснуючий борг. А саме - 500 тисяч гривень. Серед них - 24-, 45- й 46-річний чоловіки. Як йшлося на сайті ГУНП в Хмельницькій області, всі вони є відомими особами в кримінальному світі. Ба більше: наразі чоловіки перебувають в статусі підсудних у кримінальному провадженні. Цього разу їх взяли під варту без права внесення застави. 

Наразі досудове розслідування вже завершено і матеріали кримінального провадження скеровано на розгляд суду. Згідно ч. 4 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Віталій Українець
    тепер 12 років будуть мити аво керівнику ІТК та контролерам -якщо не куплять УДО!
  • Oleg Fedorchyk
    Такі не виправляться, потрібно як еміратах, руку, тільки не кажіть що це не гуманно, там навіть авто на стоянці з ключами залишають.
  • Андрій Франчук
    Це ж рекітири гопота .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:31 Громади Хмельниччини можуть отримати до 1 млн грн на підтримку ветеранів 21:02 Спека не відступає: яким буде 1 липня на Хмельниччині 20:47 На щиті — четверо воїнів з Хмельниччини: Руслан Денис, Володимир Осташевський, Серік Рабаєв та Сергій Чорноуз. 20:30 На Хмельниччині після сварки з бабусею зник 9-річний хлопчик: його знайшли Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 20:03 У Хмельницькому оновлюють дороги: які вулиці відремонтували та де працює техніка 19:53 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 1 липня 19:36 У Хмельницькому 1 липня попрощаються з двома полеглими захисниками 19:01 На Хмельниччині 20-річний хлопець зґвалтував 13-річну дитину: як його покарали 18:32 Пʼяним збив 17-річного Дмитра: відбулась апеляція у справі водія BMW 18:12 Студенти ХНУ скаржаться на умови у гуртожитку, що різко подорожчав: деталі photo_camera 17:17 У Хмельницькому поліцейські допомогли доставити непритомного чоловіка до лікарні 16:27 На Хмельниччині жінка вкрала з тумбочки родича 800 доларів: їй оголосили підозру 15:54 «Був єдиними сином»: на Хмельниччині попрощалися із 29-річним Максимом Пирожком 15:09 У Хмельницькому зупинили п'яного водія: в авто була малолітня дитина 14:28 На Хмельниччині чоловік побив поліцейського під час перевірки документів 13:47 Температурні рекорди фіксують на Хмельниччині: коли послабне спека 13:25 Куди відправити дитину влітку 2026: ТОП таборів у Карпатах та Болгарії 13:06 Шістьох чоловіків, серед яких хмельничанин, затримали дорогою до Молдови 12:27 На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який наживався на військових та їхніх родинах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up