Шахраї йдуть на рекорд: вони “заробили” на мешканцях Хмельниччини 145 тисяч гривень

-
Найбільше грошей в довірливих громадян викрали псевдобанкіри.
-
Покупці в інтернеті так і не отримали свого мотоблока та телефона.
-
Пенсіонерка повірила в надання допомоги в соцмережі й втратила власні гроші.
Минулої доби до поліції Хмельниччини надійшло 7 заяв про шахрайські дії
Найбільше грошей у мешканців області видурили псевдобанкіри. Вони випитують особисті дані та знімають усі кошти з рахунків.
Так, під приводом заміни банківської картки у 64-річної хмельничанки шахраї зняли з рахунку 50 тисяч гривень.
А 59-річного жителя Білогір’я псевдобанкіри переконали в необхідності блокування несанкціонованих операцій з рахунком. Коли він надав їм реквізити банківської картки, ті зняли з неї 46 тисяч гривень.
До 24-річної хмельничанки зателефонувала невстановлена особа і під приводом надання кредиту заволоділа грошима потерпілої в розмірі 8897 гривень.
Небезпечно платити наперед за товари при купівлях в мережі Інтернет
“На жаль, практично кожного дня хтось із громадян потерпає від шахраїв, купуючи чи продаючи щось через мережу інтернет. Це найпоширеніший вид шахрайств,” – повідомляє Поліція Хмельницької області.
Так, 35-річний мешканець Теофіполя в одній із соцмереж побачив оголошення про продаж телефона. Перерахував понад 10 тисяч гривень, після чого зв’язок з продавцем гаджета перервався.
54-річний хмельничанин намагався придбати на одному із сайтів мотоблок. Перерахував 8977 гривень, але товар так і не отримав.
Псевдокомпенсації та фейкові грошові допомоги у соцмережах
49-річна жителька Шепетівщини втратила з рахунків 4710 гривень. Вона намагалась отримати соціальну допомогу. Оголошення про її надання побачила в одній із соціальних мереж. Жінка повідомила усі свої особисті дані, після чого шахраї списали з її карток гроші.
76-річний пенсіонер з Хмельницького втратив 16 500 гривень, намагаючись отримати компенсацію за неякісні ліки.
Працівники поліції проводять перевірку за усіма цими фактами шахрайств і закликають громадян бути обачними.
Ми вже повідомляли про фейкові грошові виплати у Facebook і радили нашим читачам, як не потрапити на гачок шахраїв. А загалом чи не щодня з'являються новини про жертв шахраїв. Мешканці області продовжують довіряти незнайомцям свою приватну інформацію та втрачати гроші.
Читайте також:
-
Хмельничанки потрапили на гачок шахраїв: їх обдурили на 55 тисяч гривень
-
За минулу добу шахраї розвели хмельничан рекордну кількість разів
-
Збирав на ЗСУ і програв 50 тисяч в казино: затримали псевдоволонтера
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.