Стрілянина у Путіна в Хмельницькому: як триває розслідування

Стрілянина у Путіна в Хмельницькому: як триває розслідування
  • Сталася стрілянина ще у вересні минулого року.

  • Кримінальне провадження закривали та відкривали кілька разів.

  • Ймовірний винуватець уникнув адміністративної відповідальності.

Вранці 3 вересня 2020 року Хмельницький сколихнула новина — на Озерній стріляли у Володимира Путіна. Це сталося близько 10:00 на Панаса Мирного. На той час Володимир Путін був колишнім радником міського голови та колишнім заступником начальника управління ЖКГ Хмельницького.

У коментарі журналісту vsim.ua він тоді розповів, що заїжджав у двір, а назустріч йому виїхав Олександр Сіротін, з яким той був знайомий. Між ними почалася словесна перепалка. Як розповів Путін, його опонент вигукнув «Я тебе навчу жити…», дістав травматичний пістолет та вистрілив у його бік. Однак Сіротін не влучив ні в Путіна, ні в його авто.

Тим часом Олександр Сіротін розповів журналісту vsim.ua, що Путін хотів його побити, після чого йому довелося застосувати зброю. На відео, яке надав Володимир Путін, видно два авто. Вони стали боком один до одного. Судячи з ролика, водії машин розмовляють. Потім з одного з авто висовується рука з пістолетом, а відтак видно постріл. Один із водіїв, ймовірно, Володимир Путін, при цьому відхиляється та намагається прикритися рукою.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up