“Сутенерські” історії у Хмельницькому: про вартість повій та обговорення легалізації

“Сутенерські” історії у Хмельницькому: про вартість повій та обговорення легалізації
  • Нещодавно в столиці затримали хмельничанку, яка організувала в квартирі бордель.
  • За годину роботи повії отримували від 700 гривень.
  • Хмельничани кажуть, що таку діяльність варто легалізувати.
  • Розповідаємо про все це детальніше. 

Їх називають представницями найдавнішої професії або “нічними метеликами”. Повії “продають кохання” по всій Україні. Не виняток і Хмельницький. Чого лише вартий славнозвісний заклад “Марися”, що був біля "Темпу". Або мережа борделів, яку відкрили працівники поліції у Вінниці та Хмельницькому. 

Свої послуги повії пропонують не лише при зустрічі, а й в режимі онлайн. Такий формат охопив майже всі сфери життя, і проституція тут - не виняток. Нині можна зайти на спеціальні сайти, обрати місто, мікрорайон і навіть параметри самої повії. Що відомо про проституцію в Хмельницькому і чи варто її легалізувати?

За скільки продаються повії у Хмельницькому

Щоб обрати повію, існують спеціальні сайти, де пропонують години й ночі задоволення. Варто зайти на перший ліпший і з усім детально ознайомитися. У фільтрах обираємо місто Хмельницький і з’являється повний перелік дівчат. Можна знайти повій від 18 до 60 років. Замовникам пропонується обрати параметри: від росту до розміру грудей. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up