У Хмельницькому судитимуть 19-річного хлопця, який напав з ножем на дитину

У Хмельницькому судитимуть 19-річного хлопця, який напав з ножем на дитину
Фото ГУ НП Хмельницької області
  • В червні психічно неврівноважений юнак напав на 9-річну дівчинку у під'їзді.
  • Нападник втік до Києва. В столиці його затримали правоохоронці.
  • Наразі справу передали до суду.

Подія сталася 14 червня в одній із багатоповерхівок по вулиці Панаса Мирного. Матір з 9-річною донькою і меншою дитиною поверталась додому. Коли дівчинка зайшла в тамбур, там на неї напав сусід і наніс з ножем. Після, юнак втік. Більше як добу тривали пошуки хлопця. Як виявилося, він попрямував до столиці. Поліцейські затримали його в Києві.

Стосовно випадку із нападом 19-річного Івана Стрілецького на дитину, правоохоронці відкрили кримінальне провадження через замах на умисне вбивство.

Судово-психіатрична експертиза показала, що юнак на момент вчинення злочину не усвідомлював значення своїх дій оскільки хворіє на шизофренію. Тож його наразі відправили на лікування до психіатричного закладу з суворим наглядом.

Слідство уже закінчилося і справу направили до суду. Як повідомили у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, справу найближчим часом розглянуть.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:03 Студентку з Хмельниччини насмерть збив потяг у Вінниці 10:12 Симчишин скликає сесію міськради: які питання розглянуть 10:05 Пожежна безпека під час новорічних свят: застереження від Поліції охорони Хмельниччини (новини компаній) 09:30 «Листи щастя»: скільки справ податкова завела проти бізнесу на Хмельниччині Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 грудня (ІНФОГРАФІКА) 20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera 12:02 Чому збанкрутіли найбільші заводи Хмельницького: історія «Катіону», «Адвіса» і «Пригми» photo_camera 11:33 У Нетішині забудовник не сплатив до бюджету громади майже 800 000 гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up