В Новій Ушиці директор соціального центру видав 7 премій рідній сестрі

В Новій Ушиці директор соціального центру видав 7 премій рідній сестрі
Фото ілюстративне
  • Чоловік працював директором комунальної установи. 

  • Впродовж року він преміював працівників соціального центру, в якому працювала медсестрою його сестра. 

  • Він видав родичці премій на 24 тисячі гривень. 

  • За це його оштрафували на 4 тисячі гривень. 

Днями у Новій Ушиці судили посадовця комунальної установи. Чоловік, будучи директором комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», приховав від селищної ради важливу інформацію та преміював родичку. Про це повідомляє Хмельницький апеляційний суд. 

В установі працювала медиком рідна сестра директора. Впродовж 2021-2022 років посадовець підписав 7 наказів про преміювання працівників центру. Загальна сума премій сестрі склала понад 24 тисячі гривень.

Його звинуватили в тому, що керівник соццентру перед виданням наказів про преміювання працівників не повідомив селищну раду, що у нього є реальний конфлікт інтересів.   

Відео дня

За словами посадовця, розмір премій, який визначали родичці, у відсотковому відношенні був однаковий з розміром премій іншим працівникам, тому вважав, що в його діях не було приватного інтересу.

Додав, що знав про законодавчу заборону щодо підпорядкування близьких осіб, бо вже був притягнутий за аналогічне адміністративне правопорушення, але думав, що після ліквідації Новоушицького району заборона щодо обмеження роботи близьких осіб на нього не поширюється.

Та суд зазначив, що директор комунальної установи повинен був повідомити селищну раду про наявність конфлікту інтересу. Проте не зробив цього, натомість – підписав накази про преміювання, у тому числі своєї сестри.

— Отже, між приватними інтересами директора «Центру надання соціальних послуг», які полягають у призначенні на користь своєї рідної сестри премії, та його службовими повноваженнями щодо розпорядження грошовими коштами мав місце конфлікт інтересів, який впливав на об’єктивність та неупередженість видання наказів, – зазначив суддя.

Новоушицький районний суд визнав посадовця винним info й оштрафував його на 4 250 гривень.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • ЧитачЧитачів

    "...бо вже був притягнутий за аналогічне адміністративне правопорушення...". Горбатого могила справить... а не суди.
  • Olga boiko

    От, якби суми штрафів перевищували , суму незаконного привласнення ,то можливо задумувались перед тим як зробити так. А так, виглядає як заохочення.

keyboard_arrow_up