Затриманий за хабар підполковник з Кам’янця хотів вийти із СІЗО

Затриманий за хабар підполковник з Кам’янця хотів вийти із СІЗО
  • 39-річного Олега Алексєєва взяли на хабарі у 2500 доларів. За цю суму він нібито мав закрити кримінальне провадження.
  • Підполковник поліції може сісти на термін до 10 років.
  •  Суд відправив його в СІЗО на час слідства.
  • Проте чоловік подав апеляцію і хотів більш м’яку міру запобіжного заходу.

Слідчі Кам’янецького відділу поліції розслідували злочин, пов’язаний з нанесенням легких тілесних ушкоджень. Чоловік, якого могли притягнути до відповідальності за злочин, приходив до правоохоронців 11 травня. Під час візиту у приміщенні на вулиці Довгій, 1, керівник слідчих Олег Алексєєв нібито запропонував підозрюваному закрити провадження. ціна питання - за 2500 доларів США. Так він оцінив свої послуги. 39-річного підполковника взяли на хабарі 16 травня. Суд відправив його в СІЗО до 12 липня.

Із таким запобіжним заходом підозрюваний не погодився і подав апеляцію. Адвокат просив відмовитися в обранні щодо нього такого запобіжного заходу. Проте заслухавши думки учасників судового процесу й перевіривши матеріали кримінального провадження, колегія суддів дійшла до висновку, що скарга задоволенню не підлягає.

"Серед іншого в ухвалі суд зазначив, що слідчий суддя обґрунтовано обрав підозрюваному такий запобіжний захід, адже, перебуваючи на волі, маючи високе службове становище, він може незаконно впливати на свідків, судових експертів і інших учасників провадження та має можливість виїхати за кордон", - йдеться у повідомленні Апеляційного суду Хмельницької області.

Відео дня

Однак, суд визначив заставу для підполковника у розмірі 352400 гривень.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up