Зіпсований дощем “MyFest”: що про фестиваль кажуть організатори

Зіпсований дощем “MyFest”: що про фестиваль кажуть організатори
Фото Хмельницької міськради.
  • Повний провал? Негода зіпсувала проведення фестивалю на пляжі.
  • Деякі заходи все ж провели у бібліотеках, клубах і спортзалах.
  • Але очікувану аудиторію зібрати не вдалося.
  • Що про захід, який профінансував бюджет міста, кажуть організатори?

В суботу, 30 червня, на міському пляжі у Хмельницькому мав вирувати молодіжний фестиваль “MyFest”: На його проведення з бюджету міста виділили 200 тисяч гривень. Плани організаторів зіпсувала погода. Зранку встигли провести лише йогу.

Далі через дощ, який не припинявся практично увесь день, частину заходів перенесли у криті приміщення. Зокрема, у книгарні “Є” виступав Любко Дереш. Змагання зі стріт-болу провели в залі ДЮСШ №3, а настільні ігри в бібліотеках міста. Рок-гурти “Карна”, “Саме той” і “FarInHate” свої програми представляли у пабі на Подільській. В клубі виступав також IvanNavi.

І дізнавалися хмельничани про це не від міськради, яка виділила бюджетні кошти на проведення фестивалю, а зі сторінок у соцмережах чи новин у ЗМІ. Зокрема, про вечірню програму у себе на сторінці повідомляв один з організаторів Андрій Зоїн.

  • Вечірню програму фестивалю перенести на іншу дату ми не могли. У кожного з гуртів є свій календар виступів. Ми не могли їм сказати “віддайте гроші, бо в нас дощ”. Тому було два варіанти: або відміняти або переносити в інше місце. Ми обрали другий, - каже один із організаторів фестивалю Андрій Зоін. - Обрали ті заклади, де не було заплановано ніяких програм на ці дати. Та й в Хмельницькому не так багато місць, де можна проводити не сидячі концерти. За приблизними підрахунками, на виступах побувало 600-700 людей.

Частина заходів все ж відбулися. Але не усі. Інші планують все  таки провести. З попередніми планами, відбутися це має наприкінці серпня напередодні іншого фестивалю - “Respublica”.

  • Фарби холі, показові виступи, пляжне регбі, веслування, пляжний волейбол, мотошоу та інші заходи, які нам не вдалося провести через погодні умови, ми плануємо все таки організувати. Поки базовою датою обрали 30 серпня. За день до фестивалю “Respublica”. Робити це все окремо сенсу не бачимо. Спробуємо зробити все за один день. Не хочеться, щоб напрацьоване багатьма людьми, залишилося без уваги. Будемо окремо збирати оргкомітет і про все детальніше повідомимо згодом, - каже начальник управління молоді та спорту Хмельницької міськради Сергій Ремез.

То ж одноденний фестиваль “MyFest” через погоду по часу розтягнеться на два місяці. Розпочався він 30 червня. А завершитися має 30 серпня. Більш детально про програму заходів ви зможете дізнатися, слідкуючи за оновленнями на сайті vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:39 Підземна церква та чернецькі келії: що приховують підземелля у сатанівському монастирі (ФОТО) photo_camera 12:38 НАЗК перевірило 46 декларацій посадовців з Хмельниччини. Порушення виявили у 33 11:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 1 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:33 14 вулиць у Гречанах будуть без води 1 лютого Від читача 08:41 3 555 коронарографій та 1 663 стентувань коронарних артерій виконали протягом 2025 року фахівці КНП "ХОССЦ" 21:10 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 1 лютого 18:01 До –24° вночі: погода на Хмельниччині у перший день лютого 17:18 Коли Стрітення і Великий піст: церковний календар на лютий 16:43 Зміни з 1 лютого: кому підвищать зарплати і що буде з тарифами 16:16 Вакансії з неповною зайнятістю у Хмельницькому: підбірка із оплатою від 8 до 45 тисяч 15:19 У Хмельницькому активісти заявили про каналізаційні стоки у притоку Бугу: влада заперечує
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up