Довідка

photo_camera

У 2014 році відбувся штурм приміщення хмельницького СБУ активістами Майдану.  Будівлю закидали «коктейлями Молотова». В той...

photo_camera

Комахи, риби, птахи, ссавці - багатьом видам загрожує вимирання. Деякі з них вже отримали статус "вимираючі", інші -...

Електроенергію відключать через монтаж нового обладнання. Без світла будуть майже 40 будинків у Гречанах.

Сьогодні треба попросити вибачення у скривджених вами людей і знайти в собі сили пробачити тих, хто образив вас.

Щодо походження імені Антон й досі дочаться суперечки. За однією з версій воно має давньоримське походження, за іншою - латинське.

Хмельничани можуть безкоштовно послухати літературознавця. Охочих запрошують прийти у понеділок, 19 лютого, до книгарні "Є". Початок о 18.00.

Зі святом Миколи Студеного зазвичай приходять похолодання. В цей день, за повір'ями, краще побути вдома і не "пускатися" в далеку дорогу.

Свято започаткували у 1998 році в Токіо. Українці також долучаються до його відзначення, хоча й не так масово - здебільшого, це акції та заходи від благодійних організацій.

Це свято прийнято відзначати на наступний день після Стрітення Господнього. У народі його ще називають "Лагодження".

Роман щиро вірить у справу, за яку береться, і намагається будь-яким чином досягти поставленої мети. Такі чоловіки терплячі, тому не прагнуть всього й одразу, проте бажане рано чи пізно все одно отримають.

Наступного місяця нас очікують 4-денні канікули на честь Міжнародного жіночого дня. Вихідний 9 березня доведеться відпрацьовувати. Загалом, у березні українці відпочиватимуть 10 днів.

Для того, щоб могти захистити, потрібно знати, як виглядають тварини з Червоної книги. Для прикладу ми зробили підбірку птахів, які у свій час заселяли територію Хмельницької області.  

Електроенергії не буде у період з 9.30 до 17 години. Знеструмлять окремі вулиці в центрі міста, мікрорайоні Дубове та у районі Маслозаводу.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up