Довідка

Пропонуємо перевірити свої знання про область або дізнатися щось нове. Проходьте тест із 10 питань і діліться результатами.

photo_camera

Коти мають свої свята. Одне з них сьогодні, 8 серпня. На честь свята пропонуємо пройти цікавий тест та поділитися...

Місця для поховання людей у Проскурові змінювались разом із плануванням міста. На місці старих кладовищ нині височать...

Якщо у вас вдома під прасування виділено окремий простір, де встановлена спеціальна дошка, сушки, парогенератор та праска...

Багато хмельничан пам’ятають місто зовсім не таким, яким воно є сьогодні. Велика кількість хмарочосів, нові та сучасні заклади вже давно зайняли місце славнозвісних хмельницьких місць. Пропонуємо згадати відомі місцини міста за допомогою тесту, який підготували журналісти vsim.ua.

Уродженці міста Хмельницького - це відомі артисти, телеведучі, спортсмени та лікарі. Дізнайтесь, як добре ви знаєте хмельничан, що сьогодні відомі в Україні і навіть за її межами. Для цього пройдіть тест, який підготували журналісти vsim.ua.

Стартує сезон подорожей та далеких мандрівок за кордон. Поїхати можна і на власному авто. Які для цього потрібні документи та де їх оформити, розповіли у хмельницькому сервісному центрі.

В окупації Проскурів був протягом чотирьох років. За цей період у місті з’явилася перша каналізація, телефона мережа та дороги. Руйнувань зазнали будинки на Кам’янецькій, залізничні сполучення та міст через Південний Буг. Яким було окуповане місто та що довелося пережити місцевим мешканцям, читайте на нашому сайті.

Пропонуємо вам нову забавку. Із старих фотографій Хмельницького вам потрібно скласти “Пазл”. Перше завдання - “Дитячий світ”. Поїхали.

Коли до літа залишаються лічені дні все більша кількість людей починає замислюватися над тим, щоб створити в своїй квартирі або будинку комфортні умови для проживання.

37 років тому по вулиці Пілотській простягався аеропорт “Проскурів”. Пройшовши шлях від військового до пасажирського аеропорту, Проскурів став місцем, через яке почала діяти перша міжнародна поштова авіалінія у світі: “Відень-Київ”. Про авіа-історію Хмельницького, дізнавались журналісти vsim.ua.  

Купити телевізор з функцією Smart TV у Хмельницькому, заощадивши при цьому сімейний бюджет, - завдання непросте. Але з підбіркою від інтернет-магазину «Цифра» можливо все. Пропонуємо хмельничанам ТОП-6 бюджетних телевізорів зі SmartTV від популярних брендів LG, Samsung і надійного українського виробника Kivi. 

За допомогою платіжного сервісу Portmone.com українці можуть швидко і легко оплачувати комунальні платежі онлайн. Все що для цього необхідно - наявність платіжної картки будь-якого українського банку, а також смартфон або комп'ютер з доступом в Інтернет.

Найпопулярніше місце для прогулянок у Хмельницькому - “стометрівка”. Щодня тут гуляють тисячі хмельничан. Перевірте свої знання про самісінький центр Хмельницького у тесті від vsim.ua.

keyboard_arrow_up