Довідка

Перевірте свої знання про місто. У тесті десять фотопитань з трьома варіантами відповіді.

Пропонуємо вам перевірити своє знання про місто. Пройдіть тест на 12 питань з  історії Хмельницького.

Щороку у рамках конкурсу "Хмельницький - наш дім" у місті "розшукують" найкращі двори, будинки та під'їзди. Напередодні...

На території області є аж 23 пункти, де громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Юристи центрів надання...

Як відомо, eBay є майданчик, на якій тисячі продавців самостійно призначають ціну свого товару, а також вирішують який вид доставки запропонувати своїм покупцям. Торговий майданчик ebay.com належить однойменній американській компанії, котра заснована в 1995 році. Компанія ebay INC самостійно не займається продажем товарів, а лише надає майданчик для торгівлі продавцям і покупцям.

Бойлер (або водонагрівач накопичувального типу) - це обладнання, призначене для постійного нагрівання рідини в місцях, де відсутня пряма подача гарячої води.

Час від часу у господарів кожної квартири виникає бажання оновити інтер'єр, і у багатьох з них основним критерієм вибору матеріалів є екологічність. Скажений ритм життя все рідше дозволяє людям погуляти в лісі або повалятися на травичці, саме тому хочеться оточити себе вдома чимось справжнім, натуральним і природним.

Свято отримало назву на честь дванадцяти апостолів-учнів Христа, найбільш наближених до нього. Селяни вшановували літо, яке вступало в найспекотнішу свою пору. Якщо людина народилася 13 липня, то, за прикметою, завжди буде домагатися того, чого хоче. 

8 липня – день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. В Україні свято відзначається лише 6 років - з 2012. 

7 липня відзначають Івана Купала. В народі є чимало прикмет і традицій, пов’зяних з цим магічним святом.

Цього дня святкують Івана Купала. Люди вірили, що все має у цей день магічні і цілющі властивості. Зокрема особливої уваги приділяли воді й вогню.   

Івана Купала – мабуть, найнеординарніше українське свято, в якому вдало переплелися язичницькі і християнські традиції. Що це за день, чому він з’явився та як його святкувати?   

День народження українського поета Ігор я Римарука та ухвалено Декларацію незалежності США

Це професійне свято, яке відзначається щорічно 2 липня, започатковане 1995 року за ініціативою Міжнародної асоціації спортивної преси.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up