Довідка

Для більшості людей ранкова кава  - обов'язковий ритуал, з якого починається день. Друзі, діліться адресами закладів,...

У Хмельницькому триває екологічний проект по озелененню міста «1000 дерев». Школярам та небайдужим містянам пропонують...

З 1 до 31 квітня у Хмельницькому можна буде добровільно здати незареєстровану зброю.   Приносити її можна у міський...

Вже з 1 квітня в Україні розпочинається нерест. Любителям порибалити встановлять чимало обмежень. Зокрема, поменшає...

На травневі свята українці матимуть одразу кілька додаткових вихідних. Деякі із державних свят припадають на суботу-неділю, відповідно переносяться на будні. Дізнайтеся, скільки вихідних буде в травні цьогоріч.

З квітня в Україні набирає чинності щорічна заборона на вилов риби. Через нерест ловити риби не можна буде до серпня.

Вже завтра хмельничанам доведеться встати на годину раніше. Стрілки годинників в ніч на 25 березня переводять на годину вперед.

Предки вважали, що з цього дня починаються березневі грози, які віщують хороший урожай.  23 березня вважався магічним днем. У цей день краще було відмовитися від покупок і операцій.  Які ще народні прикмети є на цей день?  

Відтепер прийом громадян здійснюватимуть за новою адресою.  Також переїхав Хмельницьким районний сектор, який раніше знаходився на Коцюбинського 35.  У зв'язку зі зміною адрес тимчасово не працюватимуть телефони у паспортному столі.

У квітні українці святкуватимуть Великдень. Матимемо додаткові вихідні на свято. Загалом відпочиватимемо три дні.  

Стартував щорічний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини». Учнів області запрошують до участі. Переможці отримають нагороди.

Сніг замітає дороги. На деяких ділянках шляхів проїхати вкрай важко. І хоча на головних автошляхах працює спецтехніка без неприємних випадків не обходиться.  Список телефонів, за якими можна звертатися, якщо ваша машина застрягла в снігу.   

На Хмельниччині стартувала операція "Первоцвіт-2018". У містах проводять рейдові перевірки по виявленню незаконного продажу червонокнижних квітів. За продаж первоцвітів штрафують. 

Комахи, риби, птахи, ссавці - багатьом видам загрожує вимирання. Деякі з них вже отримали статус "вимираючі", інші - "рідкісні" та "вразливі". У будь-якому випадку треба знати, які з них потребують захисту, щоб не завдати ще більшої школи природі. Для прикладу обрали рідкісні види комах - жуків-вусачів, які зустрічалися в Хмельницькій області.      

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up