Довідка

Добрі старі серіальчики врятують від нудьги у будь-який карантин.  Журналісти vsim.ua підготували для вас підбірку смішних американських ситкомів.  До рейтингу увійшли переможці та призери престижної премії “Еммі”.

Провести вимушений відпочинок з користю, допоможуть онлайн-курси. Журналісти vsim.ua підготували для вас підбірку безкоштовних тренінгів.

Насильство, непридатні умови для життя чи бездіяльність батьків. У Хмельницькому в складних життєвих обставинах перебуває 43 дитини. Деяких з них уже відібрали у батьків.

Сучасні будинки і квартири максимально наповнені електроприладами різного призначення - телевізори, холодильники, пральні машини, кондиціонери, комп'ютери і навіть банальні праски і електрочайники. При цьому в Хмельницькому регіоні з'являється не так багато новобудов із сучасною електропроводкою, а стара не розрахована на таку кількість потужних сучасних приладів, через що в будинках нерідко раптово виключається електрика. Все це може вивести з ладу навіть найнадійнішу електротехніку. Це робить дану проблему актуальною в сучасних реаліях.

Є три надійні варіанти вкласти гроші та отримати з них дивіденди.  Що вигідніше у 2020 році розповіли працівники хмельницьких банків.

“Термінова няня” може приїхати через пів години після виклику.  Посидіти з малям, нагодувати та уроки зробити.  Де таку знайти у Хмельницькому та як переконатися, що вона порядна.

Офіційний статус безробітного можна отримати, зібравши перелік документів. Крім того, виплачають одноразову матеріальну допомогу. Що потрібно, аби стати на облік?

Вагу ручної поклажі збираються зменшити.  Сісти в літак тепер треба буде заздалегідь.  А компенсація по втраті багажу зросте. Які ще нововведення планують?

Оплати комуналку, замовити таксі чи дізнатися маршрут тролейбуса. Аби зробити все це, можна скористатися додатком.

keyboard_arrow_up