Довідка

Комунальники будуть проводити ремонтні роботи. Через це за окремими адресами відключатимуть електрику. 

Комунальники будуть замінювати труби, тому водопостачання до двох вулиць призупинятимуть. 

Дмитро Гнатюк - народний артист України. Також він є головним режисером Київського театру опери та балету.

Комунальники проводитимуть ремонтні роботи. Через це електропостачання за деякими адресами буде відсутнє. 

Всього унікальних панорам, побудованих на честь визволення від гітлерівських загарбників, в Україні є дві. Панорама у Хмельницькому має довжину 40 метрів і висоту - 3 метри.  Її монтували двоє художників впродовж двох років. Розташована пам'ятка поблизу Палацу творчості.

Комунальники будуть проводити ремонтні роботи. Через це до одного з житлових масивів буде призупинене водопостачання. 

Квентін з дитинства захоплювався кіно і ненавидів ходити в школу. Перша робота 15-річного Тарантіно - білетер в кінозалі, де крутили порно.  Найперший фільм, що приніс світову славу. - "Кримінальне чтиво".

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції.

25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон „Про службу безпеки України”. Цей день з 2001 року згідно з Указом президента № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України (СБУ).

Комунальники будуть проводити ремонтні роботи. До шести будинків однієї з центральних вулиць тимчасово призупинять подачу електрики. 

Проводити щеплення від сказу домашнім улюбленцям необхідно кожного року. Здійснити таку процедуру безкоштовно можна у міській ветеринарній лікарні. Для цього необхідно просто привезти тваринку до ветеринарів. 

24 березня Україна та весь світ відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом.  Саме в цей день німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

Сьогодні, 23 березня, своє свято відзначаються працівники культури. 

Цей день покликаний привернути увагу світовій спільноти до того, наскільки освоєння водних ресурсів сприяє підвищенню рівня продуктивності економіки і соціального добробуту людей.