Довідка

Кожен другий українець має домашню тваринку. Проте, чітких правил їх утримування та відповідальності власників немає. Влада...

Меджибіж є один із найвідоміших історико-культурних центрів області. Усіх відвідувачів містечка закликають ділитися...

Час відпочивати! У Хмельницькому є кілька місць, де можна посмажити шашлик самостійно, активно відпочити і при цьому мати...

Книгу "Как жили на Руси" заборонили ввозити до України, через її "невідповідний" зміст. У  ній присутні ознаки пропаганди та...

Вірус завантажується з додатком у Google Chrome посилання на який отримують у соціальній мережі. Він привласнює усю інформацію, яку користувач  вводив в браузері - логіни, паролі.

Для більшості людей ранкова кава  - обов'язковий ритуал, з якого починається день. Друзі, діліться адресами закладів, де ви насолоджуєтеся цим напоєм.

У Хмельницькому триває екологічний проект по озелененню міста «1000 дерев». Школярам та небайдужим містянам пропонують здавати макулатуру. Виручені кошти витратять на покупку 1000 вічнозелених саджанців. 

З 1 до 31 квітня у Хмельницькому можна буде добровільно здати незареєстровану зброю.   Приносити її можна у міський відділ поліції на Пушкіна, 15.

Вже з 1 квітня в Україні розпочинається нерест. Любителям порибалити встановлять чимало обмежень. Зокрема, поменшає місць, де можна буде впіймати карасика чи карпа. То де ж порибалити і як, щоб не влетіти "в копійочку"?  

На травневі свята українці матимуть одразу кілька додаткових вихідних. Деякі із державних свят припадають на суботу-неділю, відповідно переносяться на будні. Дізнайтеся, скільки вихідних буде в травні цьогоріч.

З квітня в Україні набирає чинності щорічна заборона на вилов риби. Через нерест ловити риби не можна буде до серпня.

Вже завтра хмельничанам доведеться встати на годину раніше. Стрілки годинників в ніч на 25 березня переводять на годину вперед.

Предки вважали, що з цього дня починаються березневі грози, які віщують хороший урожай.  23 березня вважався магічним днем. У цей день краще було відмовитися від покупок і операцій.  Які ще народні прикмети є на цей день?  

Відтепер прийом громадян здійснюватимуть за новою адресою.  Також переїхав Хмельницьким районний сектор, який раніше знаходився на Коцюбинського 35.  У зв'язку зі зміною адрес тимчасово не працюватимуть телефони у паспортному столі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up