Довідка

Для обробки, різання або шліфування матеріалу твердих порід, часто застосовують КШМ (кутошліфувальна машина), відома багатьом як болгарка. Цей інструмент допоможе вам, при роботі з керамікою, цеглою, металом, шифером, мармуром та іншим схожим за щільністю матеріалом.

В Україні вже закінчилася весняно-літня нерестова заборона на виловлювання риби. Де можна порибалити на Хмельниччині? Зібрали в матеріалі платні й безоплатні місця.

На ранніх сортах картоплі виявлені перші ознаки ураження рослин альтернаріозом. Хвороба може  призвести до втрати врожаю.

Аби Google припинив видавати російські результати на запити є кілька лайфхаків. Можна встановити спеціальне розширення для браузера або спробувати самостійно змінити налаштування.

fozzyshop.ua – великий онлайн-гіпермаркет із широким вибором продуктів, а також товарами, необхідними у побуті щодня.

Потрібен новий холодильник - йди у магазин та купуй. Так робити не варто. Адже ви купуєте техніку на тривалий термін і будете нею користуватися постійно. Тому варто врахувати ряд критеріїв при виборі. Розповідаємо основне.

Чат-боти працюють через Telegram. Надіслати інформацію може кожен громадянин. 

Знайти родичів чи знайомих внаслідок військового вторгнення можна за ще одним номером. Гаряча лінія цілодобова та безкоштовна.

Воєнний час передбачає деякі зміни у трудовому законодавстві. Кого вони стосуються?

В Україні триває загальна мобілізація.  До війська призивають чоловіків віком від 18 до 60 років.  Які є види повісток та хто їх може вручити?

keyboard_arrow_up