Довідка

Ближче до весни на імпровізованих прилавках "вуличних ринків" окрім ковбас, молока та овочів, починають з'являтися підсніжники. Проте,...

Пропонуємо перевірити свої знання про область або дізнатися щось нове. Проходьте тест із 10 питань і діліться результатами.

Офіційного поділу на райони у Хмельницькому нема. Однак є назви, які відомі кожному мешканцю міста. Звідки вони походять...

Раз на місяць у кожному мікрорайоні Хмельницького екобус приймає небезпечне сміття. Здати можна батарейки, термометри,...

У кожного може виникнути необхідність придбати ліки вночі. Журналісти vsim.ua вирішили дізнатися, які аптеки у Хмельницькому працюють цілодобово. Знайдені адреси ми нанесли на карту.

В переддень нового року святкують День Модеста.  В цю пору моляться про домашніх тварин та передбачають погоду на наступний рік.  А господині цього дня готують страви до зустрічі Нового року. 

Під час новорічних та різдвяних свят медичні заклади Хмельницького працюватимуть за зміненим графіком. Потрапити на прийом можна буде лише до чергового лікаря. Режим роботи поліклінік та центрів ПМСД, дізнавалися журналісти vsim.ua.

С подростками очень трудно найти общий язык, их нигилизм порой поражает. И эта проблема свойственна  не только для родителей из Хмельницкого. Многие задаются вопросом что же делать, когда комната их чада срочно требует ремонта, но не ясно, что вообще покупать, какие цвета выбрать, как угодить тому, кому не нравится почти ничего. Какого-то единого рецепта дизайна интерьера для спальни подростка не существует, однако некоторые идеи помогут родителям прийти к общему мнению, дадут возможность предложить что-то сыну или дочери на выбор, что значительно упростит столь тяжелую задачу.

Ищете подарки к Новому году? Ювелирные магазины в Хмельницком еще не спешат радовать распродажами. Вам срочно нужно в магазин “Золотой Стандарт”! В нем каждому покупателю предлагают скидки до 50% на украшения только до 31 декабря.

Хмельницький міський відділ ДРАЦС має право підтверджувати офіційні документи для інших країн. За рік цією послугою скористалися 344 хмельничанина. Найчастіше апостилізували документи для Італії, Німеччини та Ізраїлю.

Перевірте свої знання про місто. У тесті десять фотопитань з трьома варіантами відповіді.

Пропонуємо вам перевірити своє знання про місто. Пройдіть тест на 12 питань з  історії Хмельницького.

Щороку у рамках конкурсу "Хмельницький - наш дім" у місті "розшукують" найкращі двори, будинки та під'їзди. Напередодні Дня міста визначають переможців, які отримають почесні призи.  Мешканці яких вулиць вразили оригінальність, чистотою та затишком, дивіться, далі.

На території області є аж 23 пункти, де громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Юристи центрів надання правової допомоги можуть безкоштовно проконсультувати з будь-якого питання: від надання субсидії до кримінального провадження. Цікаво, що найчастіше звертаються за допомогою у сімейних розбірках,  для соціального забезпечення чи права спадкування.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up