Довідка

Як перевести стрілки наручного годинника, використовуючи для цього заводну головку, - відомо давно, і опису цих методів для різних годин існують у великій кількості. А також є відеоролики, в яких детально представлені всі моменти цих маніпуляцій. І це не випадковість, як би люди не називали годинник аксесуаром, але головне їхнє призначення - показувати точний час.

Правильне освітлення створює атмосферу та хороший настрій. Що варто знати, обираючи світильники? Читайте в матеріалі.

Витяжка - просто необхідний функціональний елемент кухні: під час готування їжі утворюється пара й у повітря потрапляють частки жиру, а кімната наповнюється сильними запахами. Щоб уникнути осідання жирових крапель на поверхні меблів, стін і стелі та запобігти розповсюдженню кіптяви по всій квартирі, використовуйте витяжку. 

Лікарі стверджують, що групу крові треба знати кожній людині. Наприклад, за необхідності переливання, для уникнення деяких хронічних хвороб чи резус-конфлікту при вагітності. Розповідаємо, де і за скільки можна визначити свою групу та резус в Хмельницькому.

Хоча у Хмельницькому досить багато місць де можна придбати потужний ігровий ноутбук, так не у кожному з них вам чесно допоможуть з вибором, знайти правильний ігровий ноутбук для себе може бути трохи складно. Щоб полегшити ваше рішення, давайте розглянемо деякі найважливіші характеристики, які слід шукати в ігровому ноутбуці.

На території Хмельницької ОТГ є 46 поліцейських дільниць. На кожній з них працює дільничний офіцер, який обслуговує певну територію. Знайомтеся з правоохоронцем, який закріплений за вашою адресою. 

В окупації Проскурів був протягом чотирьох років - до 25 березня 1944-го. За цей період у місті з’явилася перша каналізація, телефона мережа та дороги. Руйнувань зазнали будинки на Кам’янецькій, залізничні сполучення та міст через Південний Буг. Яким було окуповане місто та що довелося пережити місцевим мешканцям, читайте на нашому сайті.

Смартфон робить замовлення будь-якої послуги легким та швидким. Пропонуємо вам перелік додатків на будь-який випадок.

Найчастіше господарі квартири все для ремонту обирають самостійно. Особливо важливо не помилитися з вибором шпалер. Що важливо про це знати? 

Ліки можуть знадобитися будь-коли, і навіть уночі. Переглядайте карту з цілодобовими аптеками Хмельницького.

keyboard_arrow_up