Довідка

За допомогою платіжного сервісу Portmone.com українці можуть швидко і легко оплачувати комунальні платежі онлайн. Все що...

Найпопулярніше місце для прогулянок у Хмельницькому - “стометрівка”. Щодня тут гуляють тисячі хмельничан. Перевірте...

Якість і надійність облицювання підлоги залежить від добротності покриття, яке повинно бути міцним і витримувати великі вагові...

Акція відбудеться 23 березня о 10-й годині. Від сміття очистять найбільш забруднені береги водойм. Які саме, допоможуть...

Щороку 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. На честь свята ми підготували цікавий тест.

Щороку в перший день весни відзначається Всесвітній день котів. На честь свята пропонуємо пройти цікавий тест та поділитися результатами.

Пластикові вікна WDS встановлюються в кухнях та інших приміщеннях, забезпечуючи комфортний мікроклімат, мікропровітрювання та запобігання виникненню конденсату. Вікна пропонуються в різних конфігураціях за доступну вартість.

Пропонуємо відправитись у минуле та перевірити свої знання про місця нашого міста. Проходьте цікавий тест і діліться результатами.

Ближче до весни на імпровізованих прилавках "вуличних ринків" окрім ковбас, молока та овочів, починають з'являтися підсніжники. Проте, слід пам'ятати, що за продаж червонокнижних квіток штрафують. 

Пропонуємо перевірити свої знання про область або дізнатися щось нове. Проходьте тест із 10 питань і діліться результатами.

Офіційного поділу на райони у Хмельницькому нема. Однак є назви, які відомі кожному мешканцю міста. Звідки вони походять і що раніше було у цих місцях, дізнайтеся з нашого матеріалу.

Раз на місяць у кожному мікрорайоні Хмельницького екобус приймає небезпечне сміття. Здати можна батарейки, термометри, медикаменти, люмінесцентні лампи. Маршрут екобуса у лютому, дивіться далі.

У кожного може виникнути необхідність придбати ліки вночі. Журналісти vsim.ua вирішили дізнатися, які аптеки у Хмельницькому працюють цілодобово. Знайдені адреси ми нанесли на карту.

В переддень нового року святкують День Модеста.  В цю пору моляться про домашніх тварин та передбачають погоду на наступний рік.  А господині цього дня готують страви до зустрічі Нового року. 

keyboard_arrow_up