Довідка

Літо - гаряча пора для сезонних заробітків. Щороку тисячі українців їдуть на роботу до Польщі, Фінляндії, Німеччини. Чи є альтернатива вдома та які розцінки, дізнавайтеся на vsim.ua.

Холодильник — незамінний прилад у будь-якому помешканні. Якщо він новий, то користування ним приноситиме лише задоволення.

Остогидла самоізоляція у чотирьох стінах? Хочеться на природу та шашлики? Все, що недоступне містянам на карантині, є у сільських мешканців.  Змінити обстановку можна в будь-який час, варто лише зважитися.  Будинків на Хмельниччині продають вдосталь. Ми склали підбірку сільських хатин, вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень.

Такий догляд потребує обережності та ретельності. Які ж правила треба добре пам’ятати? Для зменшення ризиків інфікування коронавірусом людям у першу чергу необхідно відмовитися від контакту із іншими особами, тобто самоізолюватися на період не менш ніж 2 тижні.  Насамперед самоізоляція потрібна громадянам, які чекають на результати тесту на COVID-19, контактували з інфікованими чи приїхали з іншої країни.

Із введенням карантину в Україні у багатьох виникло питання: як можна здійснювати покупки сидячи вдома? Завдяки тому, що інтернет є практично в кожного, достатньо відкрити сайт на тематику, що цікавить, і знайти будь-який товар.

Відчуття ніби твої очі кинули на сковорідку з розжареною олією - типове, коли лінзи вичерпали термін придатності. Відшукати їх у Хмельницькому під час карантину не дуже то й просто.  Власною історією поділилася журналістка vsim.ua.

Карантинні обмеження наклали відбиток на Великдень. Святкування проходитиме за певними правилами.  Як саме все відбуватиметься, розповів митрополит Антоній Махота.

Через карантинні обмеження Великодній розклад дещо зміниться.  Частину заходів переведуть в онлайн режим. Де здійснюватимуть освячення та як це зробити вдома.

keyboard_arrow_up