Довідка

Перший паспорт видається дитині в 14 років.  Він безкоштовний. Всі інші заміни та обміни - платні. Якщо забули вклеїти фото в 25 чи 45 років - документ стає недійсним.  За ним не проведуть жодну банківську операцію.

Проектна декларація – один із найважливіших документів, який зобов’язаний оформити забудовник до початку зведення новобудови. Покупець може знайти в ній основну інформацію про девелопера та житловий комплекс. Ця інформація відкрита й доступна, тому кожен потенційний інвестор може при потребі отримати її у вільному доступі.

Домашні тварини приносять багато радості власникам, але доводиться миритися і з побічними явищами. Неминуче виникає всюдисуща шерсть, яка осідає на поверхнях та одязі. Є простий і ефективний спосіб, як знизити цей “побічний ефект”.

Сьогодні річниця народження українського політичного і державного діяча Романа Шухевича. 

Літо - гаряча пора для сезонних заробітків. Щороку тисячі українців їдуть на роботу до Польщі, Фінляндії, Німеччини. Чи є альтернатива вдома та які розцінки, дізнавайтеся на vsim.ua.

Холодильник — незамінний прилад у будь-якому помешканні. Якщо він новий, то користування ним приноситиме лише задоволення.

Остогидла самоізоляція у чотирьох стінах? Хочеться на природу та шашлики? Все, що недоступне містянам на карантині, є у сільських мешканців.  Змінити обстановку можна в будь-який час, варто лише зважитися.  Будинків на Хмельниччині продають вдосталь. Ми склали підбірку сільських хатин, вартість яких не перевищує 200 тисяч гривень.

Такий догляд потребує обережності та ретельності. Які ж правила треба добре пам’ятати? Для зменшення ризиків інфікування коронавірусом людям у першу чергу необхідно відмовитися від контакту із іншими особами, тобто самоізолюватися на період не менш ніж 2 тижні.  Насамперед самоізоляція потрібна громадянам, які чекають на результати тесту на COVID-19, контактували з інфікованими чи приїхали з іншої країни.

Із введенням карантину в Україні у багатьох виникло питання: як можна здійснювати покупки сидячи вдома? Завдяки тому, що інтернет є практично в кожного, достатньо відкрити сайт на тематику, що цікавить, і знайти будь-який товар.

Відчуття ніби твої очі кинули на сковорідку з розжареною олією - типове, коли лінзи вичерпали термін придатності. Відшукати їх у Хмельницькому під час карантину не дуже то й просто.  Власною історією поділилася журналістка vsim.ua.

keyboard_arrow_up