Довідка

Стартує сезон подорожей та далеких мандрівок за кордон. Поїхати можна і на власному авто. Які для цього потрібні документи...

photo_camera

В окупації Проскурів був протягом чотирьох років. За цей період у місті з’явилася перша каналізація, телефона мережа...

Пропонуємо вам нову забавку. Із старих фотографій Хмельницького вам потрібно скласти “Пазл”. Перше завдання - “Дитячий...

Коли до літа залишаються лічені дні все більша кількість людей починає замислюватися над тим, щоб створити в своїй квартирі...

37 років тому по вулиці Пілотській простягався аеропорт “Проскурів”. Пройшовши шлях від військового до пасажирського аеропорту, Проскурів став місцем, через яке почала діяти перша міжнародна поштова авіалінія у світі: “Відень-Київ”. Про авіа-історію Хмельницького, дізнавались журналісти vsim.ua.  

Купити телевізор з функцією Smart TV у Хмельницькому, заощадивши при цьому сімейний бюджет, - завдання непросте. Але з підбіркою від інтернет-магазину «Цифра» можливо все. Пропонуємо хмельничанам ТОП-6 бюджетних телевізорів зі SmartTV від популярних брендів LG, Samsung і надійного українського виробника Kivi. 

За допомогою платіжного сервісу Portmone.com українці можуть швидко і легко оплачувати комунальні платежі онлайн. Все що для цього необхідно - наявність платіжної картки будь-якого українського банку, а також смартфон або комп'ютер з доступом в Інтернет.

Найпопулярніше місце для прогулянок у Хмельницькому - “стометрівка”. Щодня тут гуляють тисячі хмельничан. Перевірте свої знання про самісінький центр Хмельницького у тесті від vsim.ua.

Якість і надійність облицювання підлоги залежить від добротності покриття, яке повинно бути міцним і витримувати великі вагові навантаження. Сучасний ринок пропонує величезний вибір матеріалів різного складу і способу виготовлення. Пресована і екструдована плитка – найбільш популярний товар, що застосовується для укладання підлоги у Хмельницькому. Залежно від навантажень, стильового оформлення приміщення і стильових переваг обирається певне покриття, здатне ідеально вписатися в простір і підкреслити його переваги.

Акція відбудеться 23 березня о 10-й годині. Від сміття очистять найбільш забруднені береги водойм. Які саме, допоможуть визначити хмельничани.

Щороку 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. На честь свята ми підготували цікавий тест.

Щороку в перший день весни відзначається Всесвітній день котів. На честь свята пропонуємо пройти цікавий тест та поділитися результатами.

Пластикові вікна WDS встановлюються в кухнях та інших приміщеннях, забезпечуючи комфортний мікроклімат, мікропровітрювання та запобігання виникненню конденсату. Вікна пропонуються в різних конфігураціях за доступну вартість.

Пропонуємо відправитись у минуле та перевірити свої знання про місця нашого міста. Проходьте цікавий тест і діліться результатами.

keyboard_arrow_up