Довідка

photo_camera

Покоління дітлахів виросли на мультиках “Disney”. Сьогодні, 16 жовтня, компанія святкує День народження. Давайте на...

Мета свята — привернути увагу до соціальних проблем і нерівності, з якими зіштовхуються дівчата в усьому світі.  

Маршрутки, тролейбуси і автобуси щохвилини рухаються містом. Чи знаєте ви їх маршрут? Дізнайтеся за допомогою тесту...

Оформлення барів в Хмельницькій області, ресторанів або нічних клубів неможливо без використання спеціальних меблів. Нею...

Цвинтарю, що на вулиці Кам’янецькій, близько 150 років. Колись тут ховали православних, католиків та євреїв.  Старі могили та склепи збереглися там досі. Хто спочиває на одному з найстаріших кладовищ міста, дізнавалися журналісти vsim.ua.  

Коти мають свої свята. Одне з них сьогодні, 8 серпня. На честь свята пропонуємо пройти цікавий тест та поділитися результатами.

Місця для поховання людей у Проскурові змінювались разом із плануванням міста. На місці старих кладовищ нині височать універмаги, будинки та школи.  Серед них є й неофіційні захоронення, історія яких досі не вивчена. Про давні цвинтарі і таємничі могили Хмельницького, дізнавались журналісти vsim.ua.

37 років тому по вулиці Пілотській простягався аеропорт “Проскурів”. Пройшовши шлях від військового до пасажирського аеропорту, Проскурів став місцем, через яке почала діяти перша міжнародна поштова авіалінія у світі: “Відень-Київ”. Про авіа-історію Хмельницького, дізнавались журналісти vsim.ua.  

Якщо у вас вдома під прасування виділено окремий простір, де встановлена спеціальна дошка, сушки, парогенератор та праска за останнім словом техніки, то цей матеріал точно не для вас. Стаття для тих, хто мріє максимально спростити процес, водночас отримавши якісний результат.

Пропонуємо перевірити свої знання про область або дізнатися щось нове. Проходьте тест із 10 питань і діліться результатами.

Багато хмельничан пам’ятають місто зовсім не таким, яким воно є сьогодні. Велика кількість хмарочосів, нові та сучасні заклади вже давно зайняли місце славнозвісних хмельницьких місць. Пропонуємо згадати відомі місцини міста за допомогою тесту, який підготували журналісти vsim.ua.

Уродженці міста Хмельницького - це відомі артисти, телеведучі, спортсмени та лікарі. Дізнайтесь, як добре ви знаєте хмельничан, що сьогодні відомі в Україні і навіть за її межами. Для цього пройдіть тест, який підготували журналісти vsim.ua.

Стартує сезон подорожей та далеких мандрівок за кордон. Поїхати можна і на власному авто. Які для цього потрібні документи та де їх оформити, розповіли у хмельницькому сервісному центрі.

В окупації Проскурів був протягом чотирьох років. За цей період у місті з’явилася перша каналізація, телефона мережа та дороги. Руйнувань зазнали будинки на Кам’янецькій, залізничні сполучення та міст через Південний Буг. Яким було окуповане місто та що довелося пережити місцевим мешканцям, читайте на нашому сайті.

keyboard_arrow_up