Довідка

Наближається Різдвяна ніч. У церквах Хмельницького будуть відзначити народження Ісуса Христа.   Публікуємо розклади святкових Літургій та Богослужінь.

Важко знайти жінку, яка б не любила прикрас, виготовлених з дорогоцінних металів. Прикраси вдало поєднуються з різними видами одягу та доповнюють вибраний образ. Кулони та сережки – це популярні види виробів, які вигідно підкреслюють жіночу привабливість. Вони відрізняються формами, розмірами, наявністю декоративних вставок та ціною. Найбільш популярними вважаються прикраси з діамантами. Їх можна придбати в звичайному ювелірному магазині або в ломбарді, де є широкий вибір виробів, виготовлених з дорогоцінних матеріалів.

Організація корпоративної перерви на каву: які напої повинні бути на кава-брейку, як часто робити паузи. Поради для хмельничан.

Рішення про відзначення цього свята прийняли у 2007 році. У ХХІ столітті демократія стала головним трендом на світовій арені.

Тривалість служби пральної машини залежить від багатьох факторів. Вчасна заміна несправних деталей продовжуватиме термін роботи апарату.

Перший паспорт видається дитині в 14 років.  Він безкоштовний. Всі інші заміни та обміни - платні. Якщо забули вклеїти фото в 25 чи 45 років - документ стає недійсним.  За ним не проведуть жодну банківську операцію.

Проектна декларація – один із найважливіших документів, який зобов’язаний оформити забудовник до початку зведення новобудови. Покупець може знайти в ній основну інформацію про девелопера та житловий комплекс. Ця інформація відкрита й доступна, тому кожен потенційний інвестор може при потребі отримати її у вільному доступі.

Домашні тварини приносять багато радості власникам, але доводиться миритися і з побічними явищами. Неминуче виникає всюдисуща шерсть, яка осідає на поверхнях та одязі. Є простий і ефективний спосіб, як знизити цей “побічний ефект”.

Сьогодні річниця народження українського політичного і державного діяча Романа Шухевича. 

Літо - гаряча пора для сезонних заробітків. Щороку тисячі українців їдуть на роботу до Польщі, Фінляндії, Німеччини. Чи є альтернатива вдома та які розцінки, дізнавайтеся на vsim.ua.

keyboard_arrow_up