Довідка

Витяжка - просто необхідний функціональний елемент кухні: під час готування їжі утворюється пара й у повітря потрапляють частки жиру, а кімната наповнюється сильними запахами. Щоб уникнути осідання жирових крапель на поверхні меблів, стін і стелі та запобігти розповсюдженню кіптяви по всій квартирі, використовуйте витяжку. 

Лікарі стверджують, що групу крові треба знати кожній людині. Наприклад, за необхідності переливання, для уникнення деяких хронічних хвороб чи резус-конфлікту при вагітності. Розповідаємо, де і за скільки можна визначити свою групу та резус в Хмельницькому.

Хоча у Хмельницькому досить багато місць де можна придбати потужний ігровий ноутбук, так не у кожному з них вам чесно допоможуть з вибором, знайти правильний ігровий ноутбук для себе може бути трохи складно. Щоб полегшити ваше рішення, давайте розглянемо деякі найважливіші характеристики, які слід шукати в ігровому ноутбуці.

На території Хмельницької ОТГ є 46 поліцейських дільниць. На кожній з них працює дільничний офіцер, який обслуговує певну територію. Знайомтеся з правоохоронцем, який закріплений за вашою адресою. 

В окупації Проскурів був протягом чотирьох років - до 25 березня 1944-го. За цей період у місті з’явилася перша каналізація, телефона мережа та дороги. Руйнувань зазнали будинки на Кам’янецькій, залізничні сполучення та міст через Південний Буг. Яким було окуповане місто та що довелося пережити місцевим мешканцям, читайте на нашому сайті.

Смартфон робить замовлення будь-якої послуги легким та швидким. Пропонуємо вам перелік додатків на будь-який випадок.

Найчастіше господарі квартири все для ремонту обирають самостійно. Особливо важливо не помилитися з вибором шпалер. Що важливо про це знати? 

Ліки можуть знадобитися будь-коли, і навіть уночі. Переглядайте карту з цілодобовими аптеками Хмельницького.

Місця для поховання людей у Проскурові змінювались разом із плануванням міста. На місці старих кладовищ нині височать універмаги, будинки та школи.  Серед них є й неофіційні захоронення, історія яких досі не вивчена. Про давні цвинтарі і таємничі могили Хмельницького, дізнавались журналісти vsim.ua.

Наближається Різдвяна ніч. У церквах Хмельницького будуть відзначити народження Ісуса Христа.   Публікуємо розклади святкових Літургій та Богослужінь.

keyboard_arrow_up