Довідка

Ищете подарки к Новому году? Ювелирные магазины в Хмельницком еще не спешат радовать распродажами. Вам срочно нужно в магазин...

Хмельницький міський відділ ДРАЦС має право підтверджувати офіційні документи для інших країн. За рік цією...

Перевірте свої знання про місто. У тесті десять фотопитань з трьома варіантами відповіді.

Пропонуємо вам перевірити своє знання про місто. Пройдіть тест на 12 питань з  історії Хмельницького.

Щороку у рамках конкурсу "Хмельницький - наш дім" у місті "розшукують" найкращі двори, будинки та під'їзди. Напередодні Дня міста визначають переможців, які отримають почесні призи.  Мешканці яких вулиць вразили оригінальність, чистотою та затишком, дивіться, далі.

На території області є аж 23 пункти, де громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу. Юристи центрів надання правової допомоги можуть безкоштовно проконсультувати з будь-якого питання: від надання субсидії до кримінального провадження. Цікаво, що найчастіше звертаються за допомогою у сімейних розбірках,  для соціального забезпечення чи права спадкування.

Як відомо, eBay є майданчик, на якій тисячі продавців самостійно призначають ціну свого товару, а також вирішують який вид доставки запропонувати своїм покупцям. Торговий майданчик ebay.com належить однойменній американській компанії, котра заснована в 1995 році. Компанія ebay INC самостійно не займається продажем товарів, а лише надає майданчик для торгівлі продавцям і покупцям.

Бойлер (або водонагрівач накопичувального типу) - це обладнання, призначене для постійного нагрівання рідини в місцях, де відсутня пряма подача гарячої води.

Час від часу у господарів кожної квартири виникає бажання оновити інтер'єр, і у багатьох з них основним критерієм вибору матеріалів є екологічність. Скажений ритм життя все рідше дозволяє людям погуляти в лісі або повалятися на травичці, саме тому хочеться оточити себе вдома чимось справжнім, натуральним і природним.

Свято отримало назву на честь дванадцяти апостолів-учнів Христа, найбільш наближених до нього. Селяни вшановували літо, яке вступало в найспекотнішу свою пору. Якщо людина народилася 13 липня, то, за прикметою, завжди буде домагатися того, чого хоче. 

8 липня – день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. В Україні свято відзначається лише 6 років - з 2012. 

7 липня відзначають Івана Купала. В народі є чимало прикмет і традицій, пов’зяних з цим магічним святом.

Цього дня святкують Івана Купала. Люди вірили, що все має у цей день магічні і цілющі властивості. Зокрема особливої уваги приділяли воді й вогню.   

Івана Купала – мабуть, найнеординарніше українське свято, в якому вдало переплелися язичницькі і християнські традиції. Що це за день, чому він з’явився та як його святкувати?   

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up