Довідка

Тодішній президент України відвідав місто з робочим візитом. Зустрівся із студентами ХНУ та побував в театрі Старицького.

До Нового 2020 року та Різдва українці матимуть додаткові вихідні. Однак відпрацьовувати їх все ж доведеться. Коли?

Відсьогодні українських водіїв почнуть штрафувати за перевезення дітей без автокрісел Штраф становить 510 гривень. За повторне порушення доведеться заплатити вже 850 гривень.  Скільки ж коштують дитячі автокрісла та як вибрати найбезпечніше?

Дизайн інтер’єру – це невід’ємна складова проекту будь-якого приміщення. Щоб остаточний результат був бездоганним, слід довірити його розробку професіоналам. Студія Soprano у Хмельницькому – це майстри своєї справи, які знають, як зробити так, щоб дизайн інтер’єру одночасно відповідав усім вимогам якості та побажанням клієнта.

Електроенергії не буде завтра, 24 жовтня.  Відключать світло майже на вісім годин.

Що ви знаєте про своє місто? Давайте перевіримо це у тесті.

За версією правоохоронців гуляти ввечері небезпечно поруч із залізничним вокзалом та в центрі міста.  Найбезпечніше за їх даними - на Озерній. А що думають хмельничани, дивіться у відеоопитуванні.

Злочинність є в кожному мікрорайоні. Деякі території викликають жах навіть у копів.  Де у Хмельницькому не слід гуляти ввечері, а де краще не зберігати гроші у квартирі, читайте в нашому матеріалі.

Фотографують переважно один одного або просять перехожих. Ціни на послуги професійних фотографів “кусаються”. Про ціни та пропозиції, читайте у нашому матеріалі.

keyboard_arrow_up