Через карантин в Україні перенесли пробне ЗНО: нові дати та деталі

Через карантин в Україні перенесли пробне ЗНО: нові дати та деталі
Фото ілюстративне
  • Пробне тестування мало пройти у березні. 
  • Але через карантин його перенесли на квітень.
  • Коли саме відбудеться тестування та на що необхідно звернути увагу учасникам, дізнавайтеся далі.

 

Уряд запровадив обмежувальні заходи через поширення коронавірусу, в Україні оголосили карантин у навчальних закладах. 

Через карантин перенесли дати складання пробного ЗНО. Тестування відбудеться 4 та 11 квітня. Про перенесення дат повідомили на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Нові дати:

- Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня.

- Тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня.

Зверніть увагу! Раніше зареєстровані учасники у своєму особистому кабінеті на сайті УЦОЯО отримали запрошення-перепустки на іспити. Тепер ці перепустки не дійсні. Учасникам необхідно буде видрукувати запрошення на нові дати. 

Нагадаємо, пробне ЗНО мало відбутися у березні: 21 числа тестування з української мови і літератури та 28 березня пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької). Наразі триває реєстрація учасників на основну сесію ЗНО-2020. 

Що відомо про карантин:

- з 12-го березня на всій території України запровадять карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції. Триватиме він три тижні, до 3 квітня. Відповідне рішення прийняли на засіданні Уряду 11 березня.

Що передбачає карантин: 

  • закриття навчальних закладів
  • заборону масових зібрань понад 200 осіб. Це стосується і спортивних заходів (які можуть без глядачів відбуватися, і культурних заходів. Засідання Верховної ради лишили)
  • закриття авіасполучення з деякими країнами.

Читайте також:

Де у Хмельницькому знайти “няню на годину” та скільки коштують її послуги

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:05 Відключення світла у Хмельницькому 24 липня: у списку 66 вулиць (АДРЕСИ) 19:20 Дворівневі пентхауси та luxury-ремонти: як виглядають найдорожчі квартири Хмельницького photo_camera 18:47 У Хмельницькому мобілізували священника УПЦ 18:28 На Хмельниччині водію маршрутки повідомили про підозру в розбещенні малолітньої Від читача 17:26 Блокуй фейки та шахраїв: як долучитися до спільноти «Брама» 17:49 У Хмельницькому п’яна водійка влаштувала ДТП: 3,45 проміле 17:04 ДСНС Хмельниччини шукає працівників: які вакансії та скільки платять 16:27 Застосували силу, газовий балончик і наручники: на Хмельниччині перевіряють дії ТЦК 15:44 На Хмельниччині у водія маршрутки на ходу випала дитина: відбувся суд 15:06 У Хмельницькому районі перекинулось авто: госпіталізували 47-річну жінку 14:27 Хмельничани попрощалися з 34-річним воїном Артемом Серьожиним 13:51 На проспекті Миру збили жінку на «зебрі»: вона в лікарні 13:10 У Хмельницькому з 8 поверху будинку випав чоловік: він загинув 12:36 Чому терпнуть руки? Вся правда про тунельний синдром, непотрібні обстеження та японські 4-к технології (новини компаній) 12:28 У Хмельницькому частина будинків залишилася без води: адреси 11:49 У Хмельницькому проведуть медовий ярмарок 11:01 На Хмельниччині в аварії травмувалася 10-річна дитина на велосипеді 10:21 Заробляв гроші на наркотики: на Хмельниччині затримали корегувальника 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:37 Засуджений за хабарі посадовець Держпраці перерахує мільйон гривень на ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up