Двом хмельничанам присвоїли звання заслуженого працівника освіти України

Двом хмельничанам присвоїли звання заслуженого працівника освіти України
Фото прес-служби Хмельницької ОДА
  • Почесне звання отримали освітяни з Хмельницького та Кам’янця-Подільського.

  • Нагороджували їх сьогодні, 23 жовтня.

Двоє мешканців Хмельниччини отримали звання «Заслужений працівник освіти України». Нагороди їм вручили сьогодні, 23 жовтня, під час засідання розширеної колегії Хмельницької обласної державної адміністрації. Почесні звання отримали:

  • Дуганець Віктор Іванович — завідувач кафедри професійної освіти Подільського державного аграрно-технічного університету (Кам’янець-Подільський)

  • Загурський Костянтин Францович — керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Козацькі джури» Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №18 І-ІІІ ступенів імені В’ячеслава Чорновола

    Відео дня
    /li>

Про це повідомляє сайт Хмельницької ОДА. Як зазначається, звання присвоїли на виконання указу Президента України за «значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм».

Нагадаємо, що 9 жовтня кращих освітян міста відзначили депутати Хмельницької міської ради. На сесії призначили персональні премії для 35 працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Протягом цього навчального року вони додатково отримуватимуть половину мінімальної зарплати щомісяця, а саме 2086,5 гривні.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:09 Дев'ятеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину photo_camera 17:03 Хмельниччину накриє спека: прогноз погоди на 6 липня 16:26 На Хмельниччині нові правила оголошення повітряних тривог 15:42 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу Від читача 13:29 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 14:56 Двох військових з Хмельницького району звільнили з полону. Історії захисників 14:23 У центрі Хмельницького та в двох ТРЦ вимкнули воду: коли зʼявиться 13:34 У селі під Хмельницьким чоловік викопав у городі снаряди (ВІДЕО) 12:46 21 мешканець Хмельниччини отримав фінансування для бізнесу: на що підуть кошти 12:01 У Хмельницькому в тролейбусі травмувалась пенсіонерка: поліція з'ясовує обставини ДТП 11:34 17 облич репресованих радянською владою на Хмельниччині photo_camera 10:49 Хмельничанина, який влаштував стрілянину у Раковому, затримали, — поліція 10:01 Головна ціль — Старокостянтинів: на Хмельниччині збили 42 «шахеди» в ніч на 5 липня 09:02 Показники зашкалюють: що показала перевірка Південного Бугу на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up