Харківський університет, що переїхав до Кам’янця, готовий прийняти 700 курсантів

Харківський університет, що переїхав до Кам’янця, готовий прийняти 700 курсантів
Тут і далі фото зі сторінки заступника голови ХОВА Володимира Юр’єва
  • Харківський виш релокувався до Кам’янець-Подільського державного університету. 
  • У філії закладу оголосили про набір абітурієнтів. 

На Хмельниччину зі Сходу та Півдня України переїхали 4 виші. Двоє з них розмістили в Кам’янці-Подільського. Ще двоє - в обласному центрі. 

У евакуйованих закладах розпочалася вступна кампанія. Кількість майбутніх вступників визначають відповідно до умов розташування вишів. Так, Харківський національний університет внутрішніх справ розмістився на базі Кам’янець-Подільського державного університету. Заклад повноцінно розпочав роботу з 1 травня. А сьогодні, 2 червня, керівництво ХНУВС оголосило про набір абітурієнтів. Для початку в закладі готові розмістити більше 700 абітурієнтів, зазначив заступник голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв.

Відео дня

“Харківський національний університет внутрішніх справ ХНУВС освоюється у Кам’янці-Подільському. Як бачите, база хороша. Тож шановні абітурієнти, хто мріяв стати слідчим — сміливо подавайте документи”, - додають в управлінні поліції Хмельницької області. 

Додаткову інформацію можна дізнатися у секторі організації відбору УКЗ ГУНП в Хмельницький області за адресою: місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7. Або за телефоном +380 67 381 4908.

Нагадаємо, евакуйовані заклади, що розмістилися в Хмельницькому, також розпочали вступну кампанію. На кого саме в них можна вчитися читайте за посиланням

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up