Школа з Хмельниччини візьме участь в пілотному проекті МІнцифри

Мінцифри та Міносвіти відновлюють пілотний проект із модернізації змісту шкільної інформатики. В ньому братимуть участь 50 шкіл з різних куточків країни. Одна із шкіл на Хмельниччині також подала заявку на участь.
Ще до початку повномасштабної війни Міністерство освіти та Міністерство цифрової трансформації анонсували спільний проект «Інформатика NewG». У рамках проекту будуть змінювати застарілі уроки інформатики на сучасний лад згідно з Новою українською школою. Про це повідомляють у Мінцифри.
Бажання долучитися до пілотного проекту виявили 405 закладів освіти. Серед їхніх заяв координаційна рада відібрала 50 закладів загальної середньої освіти, які відповідали вимогам.
Серед них:
- 14 закладів — із сіл, селищ і селищ міського типу
- 17 закладів — із міст
- 13 закладів — з обласних центрів
- 6 закладів — зі столиці
Заявку на участь подали із заклади Хмельниччини. У списку відібраних опинилась лише одна школа з нашої області. Відтак, впроваджувати «Інформатику NewG» будуть у Гвардійському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія".
Заклад знаходиться в населеному пункті Гвардійське Хмельницького району. Впроваджувати проект будуть у 5-6 класах гімназії. Заявку на участь подала вчитель інформатики Зарицька Ольга Василівна.
Повний перелік відібраних для пілоту закладів можна переглянути за посиланням.
Старт пілоту — 1 вересня 2022 року. У Мінцифри заявляють, що після доопрацювання та вдосконалення розроблені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти вже з 1 вересня 2023 року та будуть у вільному доступі для всіх українців.
Оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 мільйонам школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі.
Читайте також:
-
Навчання по суботах: у МОН видали рекомендації для студентів
-
Для школярів готують зміни у навчальній програмі та новий мобільний додаток
-
Як вчитимуть дітей, які обрали “дистанційку”, — освітній омбудсмен
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.