У Хмельницькому пропонують заборонити учням користуватися телефонами у школах

У Хмельницькому пропонують заборонити учням користуватися телефонами у школах
Фото: газета "День"
  • Гаджети заважають навчальному процесу, переконує хмельничанка Наталія.
  • Тож, жінка пропонує заборонити дітям використовувати мобільні на уроках.
  • Відповідну петицію вона розмістила на сайті міськради.

Кожен сучасний школяр не уявляє життя без телефону. Однак, гаджети заважають навчанню. Саме через це учням варто заборонити користування телефонами під час навчального процесу, впевнена хмельничанка Наталія Гришнюк. Жінка пропонує мерії звернути увагу на цю проблему. Вона навіть написала відповідну е-петицію

"В зв'язку з критичною ситуацією користування мобільними під час перерв та уроків в школах міста пропоную заборонити користування мобільними під час шкільного процесу. Діти повністю втратили увагу на уроках, бажання спілкуватись з однолітками, псують зір, зривають уроки граючись в телефонах.З метою поліпшення ситуації пропоную підтримати Французький досвід, зберегти цікавість до спілкування з однолітками, здоров'я наших дітей та нервові клітини освітянам", - йдеться у зверненні.

Слід зазначити, що ідея "школа без гаджетів" уже прижилася у багатьох країнах. Зокрема у Франції та Німеччині. Там на законодавчому рівні заборонили школярам користуватися мобільними телефонами як під час уроків, так і на перервах. На такий крок пішли через впевненість у тому, що гаджети шкодять розвитку дітей. В Україні ж подібну практику можна зустріти у виді "експериментів", адже єдиної вимоги що до використання мобільних немає.

 Петицію розмістили  у розділі "Благоустрій міста та будівництво" 8 травня. За добу її підтримало уже 110 осіб з 500 необхідних. Саме таку кількість петиція має набрати протягом наступних 89 днів.  Підтримати ініціативу можна ТУТ.

Новини за темою Новини за темою
Новини за сьогодні

Новини Хмельницького за сьогодні

keyboard_arrow_up