Від порно в ZOOM до собак викладачів: казуси з дистанційного навчання хмельницьких студентів

Від порно в ZOOM до собак викладачів: казуси з дистанційного навчання хмельницьких студентів
  • Студенти хмельницьких вишів поділилися з нами казусами, які трапилися з ними під час навчання online
  • Під час конференцій вони траплялися як з ними, так і з викладачами.
  • Читайте й не забувайте ділитися своїми яскравими спогадами про “дистанційку” у коментарях.

Із березня мільйони українських школярів та студентів навчаються дистанційно. Карантин вніс  корективи у життя кожного з нас. А вже із 8 січня в Україні почнеться жорсткий карантин і триватиме до 25 січня. Локдаун передбачає заборону відвідування усіх закладів освіти, окрім дошкільної та спеціальної. Це означає, що школярі та студенти в цей період навчатимуться дистанційно.

Тому ми вирішили поспілкуватися зі студентами хмельницьких навчальних закладів, дізнатися їхню думку щодо дистанційного навчання, послухати про плюси та мінуси дистанційки, і про казуси, які з ними траплялися під час онлайн пар.

Оксана, Хмельницький національний університет

«Я не люблю дистанційне навчання, бо особисто мені надзвичайно важко навчатися в онлайн режимі. З одного боку це добре, бо залишається більше часу на себе. Але з іншого, взагалі немає мотивації, і з часом стає ліньки навіть заходити на пари. Для мене дистанційне навчання як канікули і я майже нічого не роблю. Вживу набагато цікавіше навчатися. Тим більше я навчаюсь на дизайні. Величезною проблемою дистанційного є користування Zoom, або іншими сервісами, де проходять пари. Спочатку було дуже важко розібратися в них, навчитися ними користуватись.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up