Зимова афіша: що відбуватиметься в Хмельницькому

Зимова афіша: що відбуватиметься в Хмельницькому
  • Зима у місті буде багатою на події та заходи, які підготували для хмельничан.
  • Дійства організували як для дорослих, так і для малечі.
  • Протягом трьох місяців нудьгувати не доведеться.

Протягом всієї зими у Хмельницькому буде проходити ряд заходів, до яких можуть долучитися всі охочі.

Передноворічні дійства, в яких візьмуть участь і дорослі, і діти, відбуватимуться протягом грудня.

Грудень

13 грудня - Сольний концерт муніципального естрадно-духового оркестру у міському будинку культури.

Відео дня

14-20 грудня - вистава "Святий Миколай, приходь до нас з раю" у дитячій школі мистецтв.

15 грудня - відкриття меморіальної дошки Євгену Коновальцю (вулиця Гагаріна, 18) та круглий стіл "Українські січові стрільці у Проскурові" у музеї історії міста.

16 грудня - Сольний концерт зразкового дитячого хору "Подільські солов'ї" в органному залі обласної філармонії.

19 грудня - Свято Миколая: відкриття головної ялинки міста та гостини Святого Миколая.

19-31 грудня - Різдвяний ярмарок та Новорічний фестиваль просто неба: дитячі гуляночки, розваги, дискотеки, вертепи, концерти колядок та щедрівок.

20 грудня - концертна програма хору дитячої школи мистецтв "Райдуга"  в органному залі обласної філармонії.

20 грудня - виставка-конкурс дитячих рукотворів "Сад ангельських пісень" у виставковій залі (вулиця Проскурівська, 67).

Чимало цікавих подій буде і після Нового року. Місто сяятиме у новорічних вогниках, які сприятимуть бажанню вийти на прогулянки чи відвідати цікаве дійство.

Січень

1 січня - новорічна дискотека біля головної ялинки міста.

1-19 січня - Різдвяний ярмарок та Новорічний фестиваль просто неба: дитячі гуляночки, розваги, дискотеки, вертепи, концерти колядок та щедрівок.

8 січня - парад вертепів "Зійшла зоря над Віфлеємом" під відкритим небом.

15 січня - вечір з нагоди 80-річчя від дня народження Василя Стуса.

17 січня - великий хоровий вечір українських колядок та щедрівок у виконанні муніципального академічного камерного хору в обласній бібліотеці.

18 січня - театралізоване дійство "То коляда - то дух землі" у дитячій школі мистецтв (вулиця Гагаріна, 3а).

В останній місяць зими також будуть проходити заходи, присвячені музиці, красі та сумним сторінкам з історії України.

Лютий

15 лютого - ювілейний концерт муніципального естрадно-духового оркестру "Все краще за 25 років" в обласній філармонії.

18 лютого - народне свято зустрічі весни у парку культури та відпочинку імені М. Чекмана "Віншуймо світлу днину у неньці Україні".

20 лютого - марш Героїв, приурочений Дню Героїв Небесної сотні.

22 лютого - міський конкурс краси та естетики "Шкільна красуня" у міському будинку культури.

Афішу розмістили на сайті Хмельницької міської ради.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ирина Вербовая

    Доброго вечора. Ви взагалі читаєте, те що публікуєте? Що таке дятичі гуляночки, та де у нас в місті розташований бидинок культури та виставекова зала?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:01 Судимуть 20-річного кам’янчанина, який збив мотоцикліста 18:27 Алкозалежний та «подвійний» ухилянт. Двоє чоловіків отримали вироки на Хмельниччині 17:32 Судили чоловіка, який на Львівському шосе кинув з вікна гранату photo_camera 16:50 BULKA маркет у зв’язку з відкриттям нового магазину шукає працівників (новини компаній) Від читача 11:21 Заходи із запобігання та протидії домашньому насильству є пріоритетними в діяльності системи МВС. 16:15 Благодійну марку «Подарунки Святого Миколая» погасили у Хмельницькому 15:56 У центрі Хмельницького прикрасили ялинку (ФОТО) photo_camera 15:52 У четвер в центрі Хмельницького перекриють рух на одній із вулиць 15:21 На Хмельницький і Старокостянтинів — два найпопулярніші маршрути “шахедів” і ракет 14:20 До дітей захисників у Хмельницькому завітав пес Патрон (ВІДЕО) 13:46 На фронті загинув солдат Олександр Баб’як із Волочиська 13:08 У Хмельницькому помолилися за волонтерів, українську перемогу і мир photo_camera 12:52 Народний бренд 2023: дізнавайтеся переможців конкурсу 12:44 Волонтери передали бійцям на фронт пересувну СТО “Котигорошко” (ФОТО) 12:06 Як виглядали центральні ялинки Хмельницького: історія у фото photo_camera 11:50 У Хмельницькому судили солдата штурмового батальйону. Він обікрав два магазини 11:11 Хто такий Святий Миколай та чому він приносить подарунки. Історія свята 10:23 Залужний нагородив “Срібним хрестом” військового з Хмельниччини photo_camera 09:34 6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України 09:02 Двадцять шість вулиць у Хмельницькому 6 грудня залишаться без світла (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up