Безпідставно виплачували «бойові» військові частини на Хмельниччині

Безпідставно виплачували «бойові» військові частини на Хмельниччині
Фото демонстративне.
 • Цим завдали збитків державі на 186,6 мільйонів гривень.

Вій­сько­ві час­ти­ни без­під­став­но вип­ла­чу­ва­ли до­дат­ко­ву гро­шо­ву ви­на­го­ро­ду ок­ре­мим вій­сько­вослужбов­цям. «Бойові» платили в кількох областях України, де не ведуться збройні зіткнення, в тому числі на Хмельниччині. Про це повідомили в Мі­ніс­терс­тві обо­ро­ни Ук­ра­їни. 

«Фактично низка військовослужбовців перебували у пунктах постійної дислокації та виконували функціональні обов’язки, не пов’язані з веденням бойових дій, але отримували бойові доплати», – йдеться у повідомленні відомства.

Як стало відомо, такі накази аудитори Мі­ніс­терс­тва обо­ро­ни Ук­ра­їни виявили у військових частинах на Київщині, Житомирщині, Хмельниччині та Полтавщині.

Відео дня

Усього таких порушень встановлено на загальну суму 186,6 млн грн.

За рішеннями міністра оборони, усі матеріали аудитів передано до правоохоронних органів для встановлення ступеня вини посадових осіб та відшкодування завданих державі збитків.

Примітка. Згідно з Постановою КМУ №168 від 28.02.2022 р. розмір додаткової винагороди військовослужбовцям за виконання бойових завдань в районах ведення бойових дій, становить 100  000 грн. Винагорода у розмірі 50 000 грн на місяць виплачується військовослужбовцям, які виконують бойові завдання з управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії на лінії бойового зіткнення.

Нагадаємо, начальник Шепетівської районної військової адміністрації Глушаков приховав дані про премії. Як його покарав суд, читайте тут.

Читайте також:

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
 • Читач44

  А скільки отримали УБД ??? Котрі  лише на карті можуть вказати пальцем , в якому він напрямку ??? А ці гроші , що вкрало  горе - командування здатні в певний момент  " вилізти боком " .Для таких ушльопків під час дії  воєнного стану не зайвим було б ввести смертну кару ...Скажете не гуманно ??? А нашим найвідважним , найгероїчним  хлопцям і дівчатам гуманно вмирати на фоні таких злодійських діянь ??
 • Читач91

  Військовим по 100тис. не виплатили за січень 2023р., бо, видно, потрібно було дати тим, хто "рідніший"!?.
 • Vladimir T

  Всі призвищо імена....  адреси  в студію.... , народ має знати своїх  ,хероїв,  )
 • nina kolomiyets

  Відправляють бідних селян із сел які не бачили автомата

keyboard_arrow_up