Більшість поранених у зоні АТО, які лікуються Хмельницькому, не мають 30 років

Більшість поранених у зоні АТО, які лікуються Хмельницькому, не мають 30 років
АТО
У Хмельницькому військовому госпіталі лікується близько десяти бійців, які прибули з зони АТО. Серед постраждалих є 23-річні хлопці, які після поранення потребують психологічної допомоги. Постраждалі мають поранення різного ступеню важкості.

Переважно у Хмельницькому військовому госпіталі лікують місцевих бійців, які отримали поранення під час бойових дій на Сході.  За словами медиків, на лікування та реабілітацію поранених направляють у рідні міста, де  пацієнтам зручно психологічно.    

- В основному у нас лікуються хмельничани, але лише ті поранені, яким ми можемо надати якісну медичну допомогу, - каже  начальник Хмельницького військового госпіталю  Олександр Завроцький. – Вони мають  осколочні та вогнепальні поранення, деякі проходять реабілітацію після вибухових травм. Одного військового вже виписали. У нього були непроникаючі рани передпліччя.

Це все молоді чоловіки, яким потрібна не лише оперативне втручання, а й виведення з психологічного шоку. Найстаршому військовому, який перебуває у госпіталі, всього  35 років.  За словами Олександра Завроцького,  військові неохоче розповідають про війну.

- Хлопці ще життя не бачили, а вже на війні побували. Вони хочуть забути побачене. Вони трохи розповіли про те, що там відбувалося, а в нас сльози на очі наверталися, - каже  начальник Хмельницького військового госпіталю. -   Люди, які вперше потрапила на війну, реагують на бойову обстановку по-різному.  Саме тому  ми маємо надати їм допомогу, щоб вони могли нормально орієнтуватися в соціумі. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up