“Битва за Україну”: у Кам’янці знімають короткометражку про жахи війни

“Битва за Україну”: у Кам’янці знімають короткометражку про жахи війни
Тут і далі фото з сайту "Нове українське кіно"
  • Робота над фільмом триває ще з початку червня.

  • У ньому демонструють історії добровольця та волонтерки, яка опинилась в російській окупації. 

  • Стрічку показуватимуть в Україні та за кордоном. 

У Кам’янці-Подільському знімають художній фільм про війну в Україні під назвою “Битва за Україну” (“Fight for Ukraine”), де продемонструють жахи російського вторгнення. Роботи над короткометражкою тривають ще з початку червня. Про це повідомляє “Нове українське кіно”

Автором ідеї та режисером стрічки є засновник кінофестивалю “Бруківка” Андрій Заєць. У фільмі розповідаються паралельні історії збірних образів добровольця ЗСУ та волонтерки, мешканки одного із прифронтових міст, яка не встигла евакуюватись під час бойових дій. Реальні кадри з хроніки знищення українських міст будуть поєднуватись із відзнятими сценами з героями стрічки. Таким чином прагнуть популяризувати українське кіно, показати світу що відбувається в Україні та назбирати коштів для лікування постраждалих від війни. 

“Нашою метою є різноманітні міжнародні кінофестивалі, де ми хочемо показати те, що відбувається в Україні з перших днів російського вторгнення та організація спеціальних благодійних показів в Україні та закордоном для збору коштів на потреби Збройних сил України або на лікування потерпілих цивільних від обстрілів ворожими ракетами.

Також ми намагатимемось і надалі створювати різноманітний контент, адже як показує практика благодійних кінопоказів для локального глядача на Хмельниччині – це ефективно і за один сеанс такими фільмами, які ми знімаємо в Кам’янці-Подільському, можна легко збирати на різні потреби наших захисників від 5 до 10 тисяч гривень” – пояснив Андрій Заєць.

Головні ролі в стрічці виконали: 

У невеличких ролях в фільмі засвітились Заслужені артистки України, акторки кіно та телебачення Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів. 

Український трейлер короткометражного фільму “Битва за Україну” такий:

 

Над стрічкою працюють: 

Дивіться відео зі знімального майданчика:

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up