Благодійну марку «Подарунки Святого Миколая» погасили у Хмельницькому

Благодійну марку «Подарунки Святого Миколая» погасили у Хмельницькому
Тут і далі фото з сайту ХОВА
  • Номінал марки становить фактично 23 гривні. 

  • Виручені кошти від її продажу спрямують на допомогу ЗСУ. 

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають одразу два свята — День Збройних Сил України та День Святого Миколая. Одне із них — почесне державне, інше — релігійне. З цієї нагоди Укрпошта випустила в обіг чергову благодійну марку. Вона носить назву «Подарунки Святого Миколая». 

Сьогодні у Хмельницькому відбулося урочисте спецпогашення цієї марки. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. Участь у церемонія взяла заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик.

Відео дня

— Наш чарівник готовий виконати різноманітні бажання українців — придивіться лиш до його торби! Адже 6 грудня відтепер — подвійне свято: День Святого Миколая та День Збройних сил України, — зазначають в Укрпошті. 

На новому поштовому випуску Святий Миколай везе в камуфляжному мішку необхідну для перемоги України зброю. Саме цей пакунок і відсилає до мішка Святого Миколая, що зображений на марці.

Номінал марки становить 18+5,00 гривень (додатковий номінал, призначений для відрахування на благодійні цілі). Виручені від продажу поштової марки донатні кошти мають направити на підтримку Збройних Сил України.

— Просте підтвердження, що добро — на нашій стороні. А також на нашій стороні найсильніші захисники й захисниці. Щоб це поєднати, 5 гривень благодійної складової з кожної марки ми передамо на підтримку Збройних Сил України, — пояснюють у поштового оператора. 

Тираж поштової марки становить 600 тисяч примірників. Номінал — М, що відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України.

Автором поштової марки, конверта «Перший день» та листівки є відомий український художник-ілюстратор Кость Лавро. А придбати поштовий випуск можна у відділеннях Укрпошти та онлайн за посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Vera Corolyova

    НЕ ВДАЛА назва для статті про випуск нової марки...
  • Vera Corolyova

    Не дуже вдала назва для статті п

keyboard_arrow_up