Чому у Хмельницькому періодично вимикають світло

Чому у Хмельницькому періодично вимикають світло
Ілюстративне фото
  • Електроенергія зазвичай зникає орієнтовно на 20 хвилин увечері.

  • Запитали в «Хмельницькобленерго», яка причина.

У Хмельницькому спостерігають нетривалі відключення світла. Зазвичай вони відбуваються у вечірній час орієнтовно на 20 хвилин без попередження. Зокрема, такі випадки неодноразово спостерігали й журналісти vsim.ua. Будь-яких окремих повідомлень саме про такі відключення на сайті та у соцмережах «Хмельницькобленерго» немає — зазвичай вони повідомляють про тривалу відсутність електроенергії, до прикладу, на кілька годин чи день.

Журналіст vsim.ua звернувся до пресслужби «Хмельницькобленерго», аби дізнатися, що це за відключення. Там попросили написати запит. З відповіді, яка надійшла сьогодні, 3 жовтня, дізнаємося таке:

— Зазвичай короткочасні відключення можуть бути спричинені оперативними перемиканнями, плановими роботами, які не потребують довготривалого відключення електричної енергії, технологічними пошкодженнями електромереж, які вдалося швидко виявити та усунути. В окремих випадках відключення можуть бути спричинені роботами, які здійснюються житлово-комунальними господарствами тощо, — йдеться у листі акціонерного товариства за підписом його технічного директора Олексія Філіпчука.

Відео дня

І дійсно, саме перемиканням оператор «Хмельницькобленерго» пояснила приблизно 20-хвилинну відсутність електроенергії в автора цього матеріалу минулого місяця. У листі акціонерного товариства пояснюється, що оперативні перемикання «здійснюються виключно за необхідності для забезпечення нормальної роботи системи розподілу при виявленні дефектів на електрообладнанні чи напередодні запланованого ремонту електромереж (з метою мінімізації кількості споживачів, яких необхідно буде знеструмити для проведення робіт)».

За інформацією «Хмельницькобленерго», завдяки перемиканням знижується загроза аварійних відключень та покращується надійність та якість послуг, яке надає товариство.

У листі також вказана кількість короткочасних відключень у Хмельницькому, які відбувалися з наведених у цьому матеріалі причин:

З цих даних бачимо, що відключень у вересні побільшало відносно серпня, але стало менше відносно липня.

Також в «Хмельницькобленерго» нагадали, що дізнатися про відключення за конкретною адресою можна на їхньому сайті, а також за номером телефону — 067 010 50 62. За тим же номером, а також і через форму на сайті, можна повідомити про відсутність електроенергії. Ці ж функції мають месенджери товариства у Telegram та Viber.

Нагадаємо, що минулого тижня «Хмельницькобленерго» оприлюднило інформацію про приналежність адрес споживачів Хмельниччини, в тому числі й Хмельницького, до черг відключення світла. Їх налічується шість. Конкретні графіки опублікують у випадку, якщо з’явиться дефіцит електроенергії та буде встановлений ліміт її споживання на область. А поки у товаристві радять хмельничанам перевірити свою чергу та випадку відсутності своєї адреси повідомити про це у «Хмельницькобленерго». Більше про це дізнавайтеся з окремого матеріалу.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач36

    Чого це раптом Турецька компанія буде відновлювати наші енерго об'єкти а ми самі що вже здохли і не можемо чи що,відновлюйте водяні млини по селах,вітряки і тоді все буде добре,включайте трохи мозги.....
  • Андрей Гришнюк

    На двадцять хвилин,на годину-дві ще можна зрозуміти.

    Так уже вимикають більше ніж на 8-м годин!....

keyboard_arrow_up