Редакція публікувала матеріал про місця здачі вживаного одягу, де можна не тільки позбутися непотрібних речей, але й підзаробити. Комісійні магазини вщент забиті, тож працівники не завжди приймають те, що їм приносять.
Одяг та взуття як для дітей, так і для дорослих приймає товариство Червоного Хреста. Місяць тому вони розпочали довгострокову акцію зі збору непотрібних речей. В магазинах та компаніях по всьому місту розставили свої коробки. Періодично, як тільки ящик наповниться, забирають.
У Хмельницькому вживаний одяг та взуття можна здати у 16 точках. Особливих вимог до речей не ставлять. Але кажуть, не беруть брудного та рваного одягу, а також черевиків на підборах. Найбільше не вистачає жіночого та чоловічого взуття. Натомість дитячих речей приносять багато.
- Одяг має бути таким, щоб його не треба було ремонтувати. Також має бути чистим, випраним, щоб людина вдягнула і носила. Також взуття лише на низькому ходу, наші підопічні на підборах носити не будуть. Якщо речі вже схожі на ганчірку, то таке нести не варто, - пояснює міської організації Товаристава Червоного Хреста Ольга Василюк.
За словами Ольги, вона мріє зібрати по 150 комплектів зимового і літнього одягу, які б лежали на випадок надзвичайних ситуацій. Але то мають бути майже нові речі, які змогли б ще повалятись на полиці.
За три тижні акції вдалось зібрати 1812 одиниць одягу та взуття. Усе, що приноситимуть хмельничани, возитимуть до лікарень, дитячих будинків та та інших підопічних організацій.
Нещодавно частину речей відвезли до центру реабілітації безпритульних "Промінь надії", що у Ружичній. Крім того, одяг та взуття отримали вихованці благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ".
Вживані речі планують збирати і надалі. Вже вирішили, що наступного разу поїдуть з одягом та взуттям до психіатричної лікарні у Скаржинцях та протитуберкульозного диспансеру в Осташках.
Щоб дізнатись графік роботи і контактний телефон, клацніть на значок будиночка.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Nina Zabolotna