Дитячий садок, який інспектували Зеленський та Шмигаль, досі не працює

Дитячий садок, який інспектували Зеленський та Шмигаль, досі не працює
  • Під час приїзду президента садок в Давидківцях пообіцяли відкрити 1 вересня.
  • В цю дату заклад відвідав прем’єр-міністр. Тоді назвали нову дату.
  • Та досі батьки не можуть віддати дітей.

Новий дитячий садочок у селі Давидківці Хмельницького району входить до програми “Велике будівництво”. Його почергово інспектували президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Заклад мав запрацювати із 1 вересня. Потім назвали нову дату - 14 вересня. Але він досі не відкрився. 

Володимир Зеленський відвідав Давидківці 3 червня. Під час візиту говорилося, що дитячий садок готовий на 65%. Також зазначили, що будівництво, на яке виділили 27 мільйонів, завершать до 1 вересня і в цей день заклад має відкрити свої двері для 80 дітей. Саме на таку місткість він розрахований.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up