Довідку про несудимість можна отримати онлайн (ІНСТРУКЦІЯ)

Довідку про несудимість можна отримати онлайн (ІНСТРУКЦІЯ)
Фото ілюстративне
  • Стандартну довідку про несудимість на паперовому бланку можна отримати у вигляді витягу в кілька кліків. 

  • Як це зробити — дізнавайтеся в матеріалі. 

Довідка про несудимість, кажуть в поліції, є одним із найпопулярніших документів серед українців. Адже ця інформація потрібна для оформлення на роботу, отримання візи для виїзду за кордон, участі в тендері, усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства тощо. Нині цей документ можна отримати онлайн у вигляді витягу. 

Сервісні центри МВС уже тривалий час не видають довідки про несудимість у паперовому вигляді та не приймають замовлення на їхнє оформлення. Такі довідки замінив витяг з реєстру, який можна отримати онлайн буквально в кілька кліків.

Наразі довідку про несудимість замінив витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості». Отримати його можна за лічені хвилини абсолютно безкоштовно в режимі онлайн за посиланням.

Відео дня

Алгоритм дій:

Вже за кілька хвилин, кажуть правоохоронці, в «Особистому кабінеті» з'являється витяг в електронному вигляді з QR-кодом, який дає змогу перевірити чинність документу.

— Зауважимо, так як витяг є електронним документом, то апостиль на ньому не ставиться, оскільки це не передбачено законодавством, — додають в поліції. 

Нагадаємо також як можна перевірити чи виготовили паспорт. Детальну інструкцію читайте за посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Володимир Варцаба

    Потрібно довідку про несудимість

keyboard_arrow_up