Екологи просять міську владу закрити хмельницьке сміттєзвалище

Екологи просять міську владу закрити хмельницьке сміттєзвалище
  • Держекоінспекція написала листа до влади, де просить звернути увагу на міський смітник.
  • Також інспектори закликають вирішити питання щодо сміттєпереробного заводу.

 

У Державній екологічній інспекції вважають сміттєзвалища однією з найбільших екологічних проблем Хмельницького. Бо кількість відходів постійно збільшується, тому є ризик, що виникне така ж загроза, які і на Грибовицькому сміттєзвалищі. Майже 10 років тому інспекція зупинила господарську діяльність “Спецкомунтрансу” з експлуатації полігону твердих побутових відходів. Мовляв, тоді, були порушення вимог природоохоронного законодавства. Вже в 2009 році Господарський суд Хмельницької області скасування рішення про тимчасову заборону.

Як повідомляють у Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області, за результатами перевірок відповідальних осіб вже притягували до адмінвідповідальності. Також вносилис приписи щодо усунення всіх порушень. Але за словами інспекторів, на сьогодні недоліки досі не усунули.  В інспекції звернулись з відкритим листом до мера. У зверненні просять припинити експлуатацію полігону твердих побутових відходів і вирішити питання щодо будівництва сміттєпереробного заводу. 
 

Читайте також:  Як на хмельницькому полігоні сортують сміття (ФОТО, ВІДЕО)

У Хмельницькому квартира-сміттєзвалище на дев'ятому поверсі затопила сусідів
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:09 Педіатри Хмельницького: з ким ще можна укласти декларацію 13:33 Живцем згорів в будинку: на Хмельниччині в пожежі загинув чоловік 13:10 Ціни у Хмельницькому: де вигідніше купувати курячі яйця 12:37 На Хмельниччині 17-річна квартиранта обікрала пенсіонерку на пів мільйона гривень Від читача 12:25 Робота поруч: на Хмельниччині можна безоплатно отримати консультації з працевлаштування 12:10 Скільки заробили головні медики Хмельницького у 2025 році (ІНФОГРАФІКА) 11:30 Загинули четверо військових з Хмельниччини: Котик Валентин, Лебеденко Назар, Ожіховський Василь, Франків Олександр 10:48 Роками ґвалтував дитину і змушував мовчати: судитимуть 45-річного жителя Хмельниччини 10:07 На Хмельниччині працювала ППО: що відомо про атаку 17 лютого 09:46 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 17 лютого (ОНОВЛЕНО) 09:28 Хмельничан запрошують на екскурсію в криївку. Деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:13 Восьмеро військових повернулось на щиті на Хмельниччину. Хто вони 19:26 На Хмельниччині змінили рух потягів: один маршрут скасували, додали нові 18:48 Планові відключення світла у Хмельницькому на 17 лютого 18:01 На Хмельниччині попрощаються з трьома військовими: Богданом Власюком, Григорієм Мартинюком, Олегом Мацюрою 17:11 Відійшов у вічність колишній керівник Хмельницької АЕС Максим Кремень 16:30 У Хмельницькому попрощалися з 37-річним Олександром Домбровським, який загинув на Курщині 15:55 На Хмельниччині від ускладнень грипу померла жінка: епідпоріг перевищено 15:12 Судитимуть експроректора прикордонної академії у Хмельницькому: пів року підлеглі будували його дім
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up