Екскурсійний автобус вже не возить хмельничан вулицями міста

Екскурсійний автобус вже не возить хмельничан вулицями міста
  • У жовтні екскурсійний автобус перестав катати хмельничан містом. 
  • У міській раді пояснюють, взимку така "родзинка" не буде користуватись популярністю. 
  • Перевізник ж каже, що запланував зробити перерву до весни.

Проїхатись вулицями Хмельницького та дізнатись цікавинки з історії міста хмельничани могли на екскурсійному автобусі. Його представили на відкритті туристичного сезону 28 квітня. Возити хмельничан на екскурсію погодився приватний підприємець Микола Баворовський. З ним заключило договір управління культури і туризму Хмельницької міськради. Оджна екскурсія коштувала 45 гривень. 

Ескурсійний автобус поки не їздить

Щовихідних хмельничани могли проїхатись Хмельницьким разом з екскурсоводом. Лише наприкінці жовтня автобус перестав їздити. В міській раді кажуть, так вирішив перевізник на осінньо-зимовий період. 

- За екскурсійний автобус повністю відповідає приватний перевізник. Ми лише допомагали зареєструвати паспорт маршрута і давали екскурсовода. Поки він вирішив призупинити, а як буде далі, ми не знаємо. Хотілось би звісно, щоб у місті була така "родзинка", - каже начальник управління культури і туризму Хмельницької міськради Артем Ромасюков. 

Відео дня

Планують відновити з весни

Ще у травні приватний перевізник Микола Баворовський скаржився на те, що автобус не набирає необхідних 25 людей на екскурсію. За його словами, їздило максимум 15-20 людей. Через це доводилося працювати у збиток. Однак закривати екскурсійний автобус поки не планують. 

- Ми його призупинили до весни, бо зараз холодно, гололід, людей нема в таку погоду. Але плануємо, щоб він і далі їздив, - пояснює приватний підприємець Микола Баворовський. 

Коли на вулиці Хмельницького таки виїде екскурсійний автобус, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Різке похолодання та дощі прогнозують на Хмельниччині 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up