Хмельничани прощатимуться із 47-річним «айдарівцем», який помер у шпиталі

Хмельничани прощатимуться із 47-річним «айдарівцем», який помер у шпиталі
Завтра, 17 листопада, на майдані Незалежності проведуть в останню дорогу хмельничанина, командира розвідувальної роти батальйону «Айдар» Олександра Роземборського. Життя військового забрала смертельна хвороба.
Чоловік воював у складі батальйону у найгарячіших точках на Луганщині. 14 листопада боєць помер  у Київському військовому шпиталі.  
«Олександр Євгенович Роземборський був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком й не міг залишатись осторонь тих подій, які відбувалися в країні. З перших днів Революції Гідності він став активним учасником боротьби за краще майбутнє України. І коли на сході нашої країни розпочалися криваві події, Олександр, знаючи про смертельну хворобу, просто з майдану, не вагаючись пішов захищати свободу, цілісність і незалежність України», - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницької міської ради.
Сиротами залишились шестирічний син Ренат і п’ятнадцятирічна донька Анжеліка, вдовою -  дружина Олена.
Прощатимуться з «айдарівцем» завтра, 17 листопада, о 14.00 на майдані Незалежності.
Читайте також:
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:30 Як покарали керівника зоокутка, з якого втекли левиці у Хмельницькому 13:51 Аварія на мережі: у Хмельницькому частина міста без води 13:13 На Хмельниччині чоловік провалився під кригу під час нічної риболовлі 12:22 На Хмельниччині запровадили аварійні відключення світла: де немає електроенергії Від читача 08:41 3 555 коронарографій та 1 663 стентувань коронарних артерій виконали протягом 2025 року фахівці КНП "ХОССЦ" 11:41 Автобус збив пішохідку поблизу Хмельницького: жінка в лікарні 11:02 У пожежі на Хмельниччині загинув чоловік 10:01 Екобус у Хмельницькому: графік роботи в лютому 21:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 31 січня 21:01 На Хмельниччині попрощаються з трьома загиблими військовими: Андрієм Биковим, Дем’яном Косенковим, Віктором Пасічником 20:03 На вихідних в Україні до –30. Що чекати на Хмельниччині 19:01 В ДТП загинув 37-річний капітан з Хмельниччини Володимир Тимчишин. З ним попрощались 18:08 Шахраї заробляють на відключеннях світла на Хмельниччині: подробиці схем від поліції 17:30 Загинули на Донеччині. У Хмельницькому попрощались з Володимиром Заставнюком та Олександро Алєксєєвим 16:56 Відмова від загальних графіків відключень в Тернополі. Чи планується це на Хмельниччині? 16:06 Погрожував застрелити за вигаданий борг: на Хмельниччині затримали вимагача
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up