Хмельниччину відвідав Петро Порошенко: з ким зустрівся і про що говорив

Хмельниччину відвідав Петро Порошенко: з ким зустрівся і про що говорив
  • Сьогодні на Хмельниччину прилетів Петро Порошенко.
  • Він побував у військовій частині повітряних сил у Старокостянтинові, де зараз тривають міжнародні військові навчання.
  • За візитом глави держави спостерігали журналісти vsim.ua.

Сьогодні, 11 жовтня, на Хмельниччину завітав Президент України Петро Порошенко. Він відвідав військову частину у Старокостянтинові. Зараз там тривають міжнародні військові навчання «Чисте небо — 2018». У повітряних маневрах, що розпочалися 8 жовтня, беруть участь військові кількох країн НАТО.

Прибув Петро Порошенко близько 12:30 на літаку. Він приземлився на одній із злітно-посадкових смуг військової частини.

Відео дня

Разом з главою держави на Хмельниччину прибули зокрема й секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр оборони Степан Полторак.

На момент прибуття Порошенка його вже очікували американські військовослужбові. Вони вишикувалися у шеренгу перед винищувачем F-15C.

Президент поспілкувався з солдатами, що беруть участь у навчаннях. Говорив з ними англійською, без перекладача.

Під час візиту не обійшлося й без посилених заходів безпеки. Усіх перевіряли на відсутність зброї та інших небезпечних предметів з допомогою металошукачів.

Глава держави оглянув техніку військової частини. Цікавився технічними характеристиками озброєння.

В ангарі, який зазвичай використовують для стоянки літаків, Петро Порошенко виступив перед військовослужбовцями, що служать у частині.

— Це найбільші навчання за останні чотири роки, — зазначив глава держави. — У них задіяні понад п’ятдесят літаків з восьми країн-членів НАТО. І наші літаки — українських Повітряних сил. Мета навчань — нарощування рівня взаємосумісності нашої бойової авіації з повітряними силами Збройних Сил США та інших держав — членів Альянсу. П’ять років тому наші літаки іржавіли на землі, а військові льотчики забули, що таке небо. А от сьогодні кожен з вас мав можливість переконатися у професійній майстерності наших бойових пілотів  — воїнів, які надскладні завдання виконують на рівних зі своїми іноземними колегами.

Після виступу глава держави вилетів на вертольоті у село Цвітоха, що у Славутському районі. Поблизу нього знаходиться 47-й арсенал зберігання боєзапасів.

Нагадаємо, минулого тижня Хмельниччину відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. З робочим візитом він проінспектував ділянку траси під Кам’янцем-Подільським, ремонт якої триває зараз.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Мастер Автополив

    Ганьба! Радянські літаки! Вже майже третє десятиріччя славетної незалежності закінчується і ми не маємо своїх винищувачів та бомбардувальників. Де вони?
  • Юрій Дорош

    Вбивця!Злодій!
  • Людмила

    Де НАТО, там і Порошенко! А чому, ви,  пане Президен, не навідаєте лікарні, інтернати, дитячі садочки, школи...? Мабуть, боїтеся змерзнути?! А наші діти спочатку замерзають в закладах освіти, а потім, лікуючись-в лікарнях!

    анонім reply Людмила

    До успішного хазяйновитого Симчишина спочатку зверніться. Поки ще він не протринькав всі гроші на пам'ятники та фестивалі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:01 Лабазюк вийшов із СІЗО під заставу в 40,2 мільйона гривень, - ЗМІ 09:01 Знищено 100% дронів: деталі нічної атаки на Хмельниччину 20:05 Спецпризначенцю з Хмельницького Дмитру Крамарю відкрили меморіальну дошку play_circle_filled 19:18 Новий тендер на ремонт «Дитячого світу»: що зроблять за 15,2 мільйона Від читача 12:41 Потужна команда кардіохірургів та інтервенційних кардіологів КНП «ХОССЦ» виконала неординарне втручання 18:23 У Хмельницькому запрацює резиденція Святого Миколая: графік і ціни 17:35 Лезневе, Ракове, Дубове: частина Хмельницького буде без води 29 листопада 16:11 До 15 років тюрми дали вбивці з Хмельницького району 15:05 Графік стоянок екобуса в грудні: що й куди приносити хмельничанам 14:12 Хуртовина і ожеледиця: прогноз погоди на Хмельниччині 29 листопада 13:44 Ціни на сало і м’ясо: де вигідніше купувати у Хмельницькому photo_camera 12:50 Втеча за кордон під виглядом волонтера: викрили схему за участю правоохоронця з Хмельниччини photo_camera 12:02 Мікроавтобус збив велосипедиста: чоловік в реанімації 11:34 В Дубовому на два дні вимкнуть воду (АДРЕСИ) 11:20 Згвалтування собаки на Хмельниччині: що вирішив суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up