Хмельницька міськрада незаконно віддала в оренду приміщення школи - прокуратура

Хмельницька міськрада незаконно віддала в оренду приміщення школи - прокуратура
  • В мерії вважають, що приміщення віддали в оренду згідно закону.
  • Суд вирішив повернути приміщення в комунальну власність
  • В управлінні комунального майна кажуть, що підприємець влаштував столярку в НВК №9.

Хмельницька міська влада незаконно, як повідомляють в прокуратурі, передала в оренду шкільне приміщення. На 177 метрах квадратних працював приватний підприємець. Приміщення вартістю в 270 тисяч гривень використовувалося під столярну майстерню і пункт прийому замовлень. Як повідомили vsim.ua в управлінні комунального майна, орендоване приміщення знаходиться в НВК №9, що на Чорновола. Договір із підприємцем був укладений 6 лютого 2015 року і діє до 1 січня 2018-ого.

- Договір про оренду укладається тристоронній. Між школою, орендарем і виконкомом. Згоду на оренду дають на засіданні виконкому. Прокуратура вже не раз подавала такі позови. Якщо не помиляюся, то одного разу вона програла навіть касацію. Якщо суд прийняв рішення про повернення приміщення, то, думаю, підприємець його оскаржуватиме, - каже vsim.ua начальник управління комунального майна Хмельницької міськради Мирослав Трещов.

В прокуратурі наголошують, що законом заборонено використовувати майно навчального закладу не за призначенням. Правоохоронці кажуть, що управління комунального майна порушило це і віддало в оренду шкільне приміщення. Тому прокуратура звернулася до господарського суду. Там вирішили, що приміщення має бути повернене в комунальну власність.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:41 Вісім пожеж сталось за добу на Хмельниччині: загинула жінка 12:08 Без води залишилася частина Хмельницького (АДРЕСИ) 11:34 Втік з України і почав переправляти інших: на Хмельниччині викрили організатора 11:03 Симчишин продав машину за 645 915 гривень: деталі Від читача 16:47 2 469 оперативних втручань на серці виконано у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 10:22 На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який намагався вбити військовослужбовця 09:39 У Хмельницькій єпархії ПЦУ — новий керуючий 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 3 лютого 20:46 На Хмельниччині помер священник і колишній ректор богословського інституту 20:01 Хмельниччину скують морози до -26: погода на 3 лютого 19:19 Планові відключення світла у Хмельницькому на 3 лютого 18:42 На щиті повертаються військові з Хмельниччини: Олександр Андрейчук, Олег Поліщук, Олег Чорній 18:01 На Хмельниччині патрульні оштрафували водія, який не пропустив «швидку» 17:50 Бізнес працює попри блекаут: Хмельницька макаронна фабрика не зменшує темпи виробництва (новини компаній) 17:11 Хмельницьке КП по зеленому будівництву запрошує на роботу (ВАКАНСІЇ) 16:30 Захворів одразу після мобілізації: у Хмельницькому попрощались з Віктором Двойносом 15:48 У Хмельницькому перевірили повітря і воду в Південному Бузі: показники перевищені 15:13 Нічна погоня у центрі Хмельницького: за що переслідували водія play_circle_filled 15:01 Казка просто неба: у дендропарку засяє Парк Ліхтарів - з магічними феями, ельфами та драконами (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up