Хмельницьке управління ЖКГ залишилось без керівника

Хмельницьке управління ЖКГ залишилось без керівника

Розпорядження про звільнення міський голова підписав ще до Нового року. Від 3 січня Віктор Чапайда вже не очолює управління житлово-комунального господарства. 

Олександр Симчишин звільнив Віктора Чапайду. Вже екс-головний комунальник міста не працює від сьогодні, 3 січня. Розпорядження про звільнення мер підписав ще напередодні 2017, 30 грудня. У ньому зазначається, що підставою для звільнення стала заява Віктора Чапайди. 

Хто стане новим очільником управління ЖКГ поки не відомо. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:10 Одна пара галош на двоє сиріт: як у повоєнному селі на Хмельниччині виживали сім’ї загиблих фронтовиків 18:08 На Хмельниччині стане прохолодніше: погода на 10 травня 17:24 Голоси проти дронів: як вуличні концерти у Волочиську рятують земляків на фронті 16:29 Хмельниччина втратила військових: Олександра Захарця, Валерія Тустанівського та Олега Шевчука Від читача 18:26 Виїзний консультативно-діагностичних прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями | КНП «ХОССЦ» 15:34 У Хмельницькому оштрафували водія, який їздив тротуаром 14:25 У Хмельницькому запрошують на роботу інспекторів з паркування: умови 13:23 Середня зарплата на Хмельниччині — майже 15 тисяч гривень: дані центру зайнятості 12:22 На Хмельниччині жінка через суд доводила, що син не прийняв спадщину батька 11:27 На парковці у Хмельницькому обікрали автомобіль: підозрюваного затримали 10:29 У Кам’янці-Подільському відзначатимуть День міста: що у програмі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Воїну з Хмельниччини Сергію Криніцькому присвоїли звання Героя України 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up