Хмельницькі волонтери везуть авто військовим: потрібно пальне

- Волонтери запланували п’ять поїздок цього тижня.
- Планують завезти 6 автівок на фронт і стільки ж забрати на евакуацію.
- Хмельничан просять долучитись до важливого збору.
Щоденно волонтери допомагають військовим й стараються оперативно закривати всі потреби. Наразі є велика проблема з пальним. Адже поїздок багато. Про це розповідає волонтерка ГО «Мистецька сотня Гайдамаки» Марина Українець .
Лише цього тижня хмельничани запланували п’ять поїздок. Загалом планують здійснити виїзди:
- Один за кордон (автомобіль і гуманітарна)
- Чотири виїзди на фронт (гуманітарна + евакуація). Це Донецький, Запорізький і Херсонський напрямки.
На всі ці поїздки вкрай необхідне пальне. Волонтери порахували, аби заправитись на п’ять виїздів, орієнтовно треба 1 тонна і 300 літрів дизпалива.
Як каже Марина Українець, за цей тиждень планують завезти шість автівок на фронт і забрати ще шість на евакуацію.
– Цього тижня були в нас були заплановані п’ять поїздок. Вже частина хлопців поїхали. Волонтер Сергій зараз за кордоном в пошуку автомобіля. Ще два виїзди були вчора і плануються у п’ятницю та суботу. Загалом має бути шість автомобіліь і стільки ж маємо евакуювати і завезти назад з ремонту, – пояснює Марина Українець.
Відтак потреба у пальному дуже критична. Наразі потрібно зібрати близько 65 тисяч гривень. А станом на зараз є лише біля 4 тисяч.
– Ви знаєте, яка важлива робота виконується в поїздках. Але є загроза зриву частини з них, – додають волонтери.
Як задонатити?
Банка для донатів:
https://send.monobank.ua/jar/7QLrTKtLSP
Попов Олександр
Картка А-банк: 5169 1551 5799 9911
- PayPal: [email protected]
- 067 430 46 29.
Читайте також:
- Через війну не вистачає водіїв: яка ситуація в громадському транспорті Хмельницького
- У Хмельницькому діє безкоштовна школа з виготовлення дронів: як записатися
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Юрій ГудокЗверніться до влади. Там і на пальше вистачить і на шашлики
-
панасюкГалина герега купить
-
Ігор КовальчукЗато в новинах через день розказують про мільярдні допомоги))