Хмельницький прикордонник, звільнений з російського полону, приїхав на військову присягу сина (ВІДЕО)

-
Ігор Кучер — один із 9 прикордонників, яких звільнили з рашистського полону 21 вересня.
-
Його син також вирішив стати офіцером і вступив до академії прикордонних військ у Хмельницькому.
-
Юнак і не сподівався побачити батька, та той зробив йому сюрприз і прибув на присягу.
-
Дивіться зворушливе відео зустрічі батька та сина.
Минулої суботи, 24 вересня, першокурсники Національної академії Державної прикордонної служби склали військову присягу. Майбутні офіцери-прикордонники присягнули сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

Цьогорічна військова присяга у академії прикордонних військ імені Богдана Хмельницького стала важливою подією для курсантів та їхніх батьків, адже рішення стати офіцером у такий непростий для країни час може прийняти не кожен. Один із майбутніх прикордонників — курсант Кучер — вступив до академії за батьковим прикладом. Його тато стояв на захисті Маріуполя та потрапив до російського полону.
Як і батько, курсант Кучер присягнув на вірність українському народові. Про те, що на цю подію зможе приїхати тато, щойно визволений з російського полону, хлопець і гадки не мав. Звільнений прикордонник Ігор Кучер приїхав привітати сина прямо до академії.
У Держприкордонній службі показали відео, як відбулась їхня зустріч:
В коментарях хмельничани радіють зустрічі та стверджують, що не могли стримати сліз:
До слова, 21 вересня з рашистського полону повернулося 215 захисників та захисниць України. Їх обміняли на 50-х росіян та Віктора Медведчука. З них 8 захисників та 1 захисниця повернуться на Хмельниччину. Вони боронили Маріуполь та «Азовсталь» та стали символом незламності.
Серед звільнених було 9 прикордонників. Лікарі вже оглянули хлопців, кажуть в ДПСУ. Їх фізичний та психологічний стан здоров’я важкий. А кожний випадок підтверджує, що умови, в яких рф утримує наших військовополонених, жахливі й нелюдські.

Зараз бійці за кошти держави проходять реабілітацію та відновлення. Вони забезпечені одягом, необхідними речами й засобами зв’язку. Окрім цього, проводиться робота над відновленням їхніх документів та отриманням відповідних коштів.
Нагадаємо, дружина військовця Богдана Годованюка, який був у полоні, навіть не здогадувалася, що невдовзі побачить чоловіка. Того вечора, 21 вересня, вона була шокована телефонною розмовою. Детальніше про це читайте в матеріалі “Привіт, я в Україні”: дружина звільненого з полону “азовця” Надія Годованюк розповіла про розмову з чоловіком
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Natalia Samchuk
Каправчук Ольга
Виктор Терентьев
Елена Сабадаш