Коли хмельничан одружуватимуть "за добу"

Коли хмельничан одружуватимуть "за добу"
  • Кабінет міністрів поширив пілотний проект спрощеної реєстрації шлюбу в скорочений термін.
  • До списку увійшов Хмельницький.
  • Для церемоній розроблятимуть програму і визначатимуть місця.

Перелік міст, де можна швидко одружитися, поповнився ще на 20 населених пунктів. Сюди увійшов і Хмельницький. Таку ініціативу Мін’юсту підтримав Кабмін. 

Нагадаємо, що раніше послуга з реєстрації шлюбу в скорочений термін діяла в 20 населених пунктах. У лютому пілотний проект стартував в Кам'янці. «Шлюб за добу» дає можливість упродовж 24 годин узаконити стосунки. Даним сервісом з моменту запуску, а це 29 липня 2016 року, скористалося 5 630 пар.

Шукатимуть місця і розроблятимуть програму 

Відео дня

Журналісти vsim.ua дізналися в міському РАЦСі, що поки одружитися в місті за добу не можна. Аби пари могли укласти шлюб в один день необхідно розробити процедуру одруження. 

- Ми ще не знаємо, коли в нашому місті стане можливим одруження за добу. Чи це буде вже в кінці квітня чи в травні, - пояснює vsim.ua заступник начальника РАЦСу Тетяна Доброріз. - Поки немає процедури. Треба ж з міськими органами влади вибрати приміщення, де все відбуватиметься, створити наказ. Одружувати за добу буде не наш відділ, а окреме підприємство. Його адреса буде на сайті головного управління юстиції і одружитися за один день можна буде там. 

Альтернатива у Кам'янці 

Поки ж охочі взяти шлюб в скорочені строки можуть зробити це в Кам'янці-Подільському. На сайті Мін'юсту зазначено 4 місця, де закохані можуть узаконити свої стосунки. На вибір - галерея мистецтв, міська ратуша, стара фортеця та туристично-інформаційний центр Кам'янця. 

Контактні телефони для запису на реєстрацію та консультацій:
(03849) 2-55-33, 0676701268

Які документи потрібно: 
- паспорт 
документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг
- при необхідності документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним.
 
Скільки це коштує 
Від 1000 гривень (проста церемонія без урочистостей) до 1600 гривень ( у Ратуші, або галереї мистецтв, або фортеці) 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:03 «На щиті» повернулось четверо військових з Хмельниччини. Імена photo_camera 20:33 Вдарять заморозки та дощитиме: погода на 10 травня для Хмельниччини 20:11 Нові правила для МАФів і житло для ВПО: основні рішення сесії Хмельницької міськради 19:19 Хто з хмельничан буде без води до завтра (АДРЕСИ) Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 18:29 Жінка з Хмельниччини відмовилась від батьківських прав, але суд не дозволив: деталі 17:51 Хмельниччина отримала шкільні автобуси на 43 мільйони гривень 17:03 «Любив життя»: у Хмельницькому прощалися з воїном Олександром Кошельником photo_camera 16:30 Реєстр корупціонерів Хмельниччини: хто там є 15:51 Будинок архієрея в центрі Хмельницького отримав охоронний статус 15:06 У Хмельницькому районі перекриють залізничний переїзд на шість днів 14:12 Затримали проректора Хмельницької прикордонної академії: будував дім руками підлеглих 13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up