Коли розпочнеться опалювальний сезон у Хмельницькому? Відповідь влади

Коли розпочнеться опалювальний сезон у Хмельницькому? Відповідь влади
Фото ілюстративне. galas.te.ua
  • В помешканнях хмельничан вже скоро мають потепліти батареї.
  • Журналісту vsim.ua в мерії розповіли, коли планують почати опалювальний сезон у всьому місті.

Жовтень - місяць, коли в Україні зазвичай розпочинається опалювальний сезон. Поки цього не відбулося. Зокрема у Хмельницькому на початку місяця трималась доволі прохолодна погода. Відповідно, менше тепла стало і в домівках хмельничан. Тому вони почали запитувати, коли вже почнеться опалювальний сезон.

Тоді в Хмельницькій міській раді журналісту vsim.ua повідомили, що середньодобова температура поки не вимагає того, аби пускати тепло в батареї по всьому місту. Тому зробили це лише для дитячих садочків і медичних закладів. Мешканці багатоповерхівок досі чекають, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде +8 і нижче. Такими є державні норми.

Скріншот із gismeteo.ua

За прогнозами синоптиків, у Хмельницькому вже із суботи розпочнеться похолодання. Тому ми звернулися до заступника міського голови Анатолія Нестерука і запитали, коли все ж розпочнеться опалювальний сезон.

Відео дня

Чиновник повідомив, що Хмельницький готовий до опалювального сезону. Каже, що його можуть розпочати в будь-який день. Та все ж планують зробити це наступного тижня. Таке попереднє рішення уже прийняли в міськраді. Офіційно він стартує після того, як відповідне розпорядження підпише міський голова Олександр Симчишин. Додав посадовець і наступне:

  • У нас на кожному будинку встановленні лічильники обліку тепла, то кожен будинок може сам вирішувати коли приєднатися до опалювального процесу. Якщо будинки утеплені, то вони можуть пізніше включити опалення і таким чином зекономити кошти, - зазначає Анатолій Нестерук.

Попри готовність до сезону, Анатолій Нестерук не виключає можливість прориву тепломережі. В разі цього потрібно звертатися за номером 15-80 і аварійна служба має оперативно на це реагувати. Телефонувати до МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” або ж МКП “Південно-Західні тепломережі” варто і тоді, коли ваші батареї будуть холодні. Як неодноразово наголошував чиновник, це часто трапляється через недопрацювання або хитрощі старших по будинку, які відповідають за лічильник обліку тепла. Водночас Анатолій Нестерук запевняє, що вони працюють із ними задля недопущення таких випадків.

Читайте також: 

"Я без субсидії не зможу, замерзати буду": як хмельничани штурмують соцзахист

Рекордні борги: скільки хмельничани винні за комуналку і що їм загрожує

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Оксана
    То конкретно заступник мера не знає , коли ?
  • Александр Матощук
    Пропоную взагалі вмикати опалення коли буде мінусова температура на вулиці бо я сам не в змозі зекономити свої кошти чи зберешти здоров'я своїх дітей.  Може нарешті хоч один чиновник зрозуміє,  що я не хочу економити на своєму здоров'ї чи здоров'ї своїх рідних. Мені насрати яка температура в жовтні я хочу в теплі жити. Якщо зима почнеться в вересні то будемо чекати 15 жовтня!??  Клоуни,  а не влада.
    Юрій Петрович reply Александр Матощук
    Індивідуальне опалення вам на допомогу!!! Можете наганяти хоч 26 градусів. Якщо попередньо утеплилися хоча 10 пінопластом, то можете погрітися теплом в ваших оселях. В Європі в помешканнях ходять в теплих капцях і сведрах, в помешканнях + 16 градусів. Зато менше споживають газу, а  неутеплених помешкань немає. Утеплюються мінімум 175 мм пінопласт або мінвата, а то й грубше.
    Николай Колесников reply Юрій Петрович
    Зачем писать ерунду. В многоэтажек сейчас  индивидуальное не сделать , от слова никак. Только если весь стояк отрезать. И то проблема - газовая магистраль справится ?
  • Мастер Автополив
    Начинать сезон надо не ранее инея на стенах. Думаете нашему герою С. Бандере тепло было в схроне?
    Александр Матощук reply Мастер Автополив
    А до чого тут С. Бандера? На рахунок іронії з інеєм згоден,а С.Бандера тут нідочого
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На перший день липня — штормове попередження. Прогноз погоди для Хмельниччини 20:17 У Хмельницькому 1 липня вимикатимуть світло (АДРЕСИ) 19:51 Скільки податків платять мешканці громад Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) 19:21 На Хмельниччині судитимуть чоловіка за публічні образи в соцмережах Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:49 Смертельна ДТП на Хмельниччині: водій був у 15 разів п’яніший за норму 18:08 Попрощались із загиблим на війні хмельничанином Сергієм Мітіним photo_camera 17:51 Із 1 липня зміниться напруга в розетках. Що варто знати споживачам 17:07 У Хмельницькому обмежать рух транспорту через ремонт дороги 16:28 «Покинула нас заради дяді»: у жительки Хмельниччини відібрали дітей через пияцтво 15:52 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які прямували горами до Румунії 15:08 Зґвалтування студентки у Хмельницькому. Засуджений не визнав свою вину 14:29 В ДТП на Хмельниччині постраждала 55-річна жінка 13:56 На Хмельниччині сварка через авто закінчилась ножовим пораненням і реанімацією 13:19 На Хмельниччині перекриють залізничний переїзд: що треба знати водіям 12:40 ДТП з пʼяним водієм на Хмельниччині: двоє постраждалих 11:11 Графік роботи екобуса в Хмельницькому: що і де можна здати 10:39 Хмельницький ТЦК за місяць перевірив 12 повідомлень про порушення: результати 10:12 Смертельна ДТП на Хмельниччині: деталі від поліції 09:29 Змінять рух тролейбусів 1 липня у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up