Кримінальна справа лікарки Олени Вавринчук. Стала відома доля потерпілої дитини

Кримінальна справа лікарки Олени Вавринчук. Стала відома доля потерпілої дитини
  • Лікарці інкримінують статтю “Торгівля людьми”
  • Що із дитиною, яка стала потерпілою у справі?

Ця історія сталася в Хмельницькому минулої осені. Ціла “схема усиновлення” в обхід законодавству розгорнулася в стінах міського перинатального центру. В епіцентрі всіх подій - заступник головного лікаря Олена Вавринчук і ще дві жінки. Одна з яких народжувала, а інша придбала дитину в породіллі за 10 тисяч гривень. 

Обидвом жінкам, які замішані в цій справі, суд вже призначив покарання. Детальніше про це можете дізнатися тут.  Судові засідання стосовно лікарки Олени Вавринчук тривають. Чергове відбулося сьогодні, 21 січня, в міськрайонному суді на Героїв Майдану. 

Потерпілу дівчинку Софію усиновили рік тому

Гінекологу Олені Вавринчук, яка продовжує працювати в міському перинатальному центрі, інкримінують статтю “Торгівля людьми”. Раніше ми вже розповідали про лікарку детальніше. Жінки, які проходили в неї обстеження, поділилися своїм досвідом. Одна з них розповіла, як Олена Вавринчук поставила їй невірний діагноз. Більше про це читайте тут.  

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up