Майже половина із них проживає у Хмельницькому. Толерантному ставленню до них будуть вчити студентів вузів міста.
Щодня в Україні реєструють в середньому 48,5 ВІЛ-інфікованих. Для привернення уваги до проблем таких людей щорічно відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У Хмельницькому цьогоріч звернуть увагу на виховання толерантності до інфікованих. Для цього проведуть відео лекторії у трьох вузах міста.
- Цього року ми вирішили провести відео лекторії для хмельницьких студентів. Це будуть короткі фільми на тематику СНІДу. Потім проведемо бесіди із студентами у формі «мозкового штурму». Так ми хочемо привернути увагу молоді до проблематики СНІДу і сприяти формуванню серед них толерантності до хворих та інфікованих, - розповідає «ВСІМ» соцпрацівник Хмельницького обласного відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть із ВІЛ/СНІД».
30 листопада
Відео дня
- 13:10 – Хмельницький політехнічний коледж
- 16:15 – Національна академія Держприкордонслужби України
1 грудня
- 13:30 – Хмельницький базовий медичний коледж
У Хмельницькій області станом на 1 листопада зареєстровано більше 2 тисяч ВІЛ-інфікованих. Майже кожний другий із них стоїть на обліку у Хмельницькому. Третина із інфікованих по області - хворі на СНІД. Серед них є й діти. Такі дані надає Хмельницький обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом. Більш детальну статистику дивіться на інфографіці.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Онкологія, то справді велике лихо для людина та її рідних. Але заразитись онкохворобами неможливо від іншої людини. А от СНІД - результат недбалості. Як у статевому житті, так і у соціальному. Завдання держави - убезпечити свої громадян і нівелювати ризик зараження.
Чи, може, ви вважаєте, що ВІЛ інфіковані, знаючи про свій діагноз, народжують дітей, то вони вчиняють правильно?