На Хмельниччині жінка стягнула з сусідки 5 тисяч гривень моральної шкоди: деталі

На Хмельниччині жінка стягнула з сусідки 5 тисяч гривень моральної шкоди: деталі
Фото зі сторінки апеляційного суду у Facebook
  • Судилися дві сусідки.
  • Що не поділили та чим закінчилося - дізнавайтеся в матеріалі.

Дві сусідки на Хмельниччині спільним коштом збудували кам’яний мур на межі своїх ділянок. Одна з них зайняла територію іншої. Жінка просила сусідку звільнити землю, але та не реагувала. Так, обидві стали судитися. Про все це розповідають в Хмельницькому апеляційному суді.

В результаті - Городоцький районний суд зобов’язав сусідку звільнити 0,096 гектара й знести частину муру. Позивачка просила суд стягнути з сусідки гроші за моральну шкоду - 11 950 гривень. А саме за 1 195 днів користування її землею: по 10 гривень за кожен день. На думку судді, жінка не довела, що сусідка заподіяла їй моральні страждання. А також не обгрунтувала, як вона визначила розмір моральної шкоди. Тож місцевий суд у задоволенні цього позову відмовив.

В результаті - жінка оскаржила рішення в апеляційному суді. Там вирішили, що з сусідки варто стягнути 5 тисяч гривень моральної шкоди.

Відео дня

Читайте також: Працівник ТЦК та засновник ГО отримали вироки за обіцянки «відкупити» від служби

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Глєб Іванов

    Є таке бидло ,вилізе з тим забором тобі на землю  і сиди як свиня .Падло шо землі мало  чи думає що яму не буде де викопати для нього? В нас теж така бикота тупа живе по сусідству .

keyboard_arrow_up