На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг зі Запоріжжя (ВІДЕО)

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг зі Запоріжжя (ВІДЕО)
Світлини зі сторінки ГУ ДСНС у Хмельницькій області
 • У ньому – здебільшого люди похилого віку, котрих війна позбавила даху над головою.

Втомлені, стривожені, налякані війною… Більше сотні людей з обмеженими фізичними можливостями та прикутих до ліжка 12 жовтня прибули на Хмельниччину зі Запоріжжя. Усі вони – підопічні будинків-інтернатів.

Евакуаційний потяг зустріли рятувальники та психологи ДСНС Хмельниччини, бригади екстреної медичної допомоги, волонтери.

«Роботи вистачало усім. Адже крім фізичної допомоги наляканих війною та відірваних від звичного життя стареньких ще й потрібно було підтримати морально», - зазначають надзвичайними.

Тимчасових переселенців похилого віку супроводили до карет швидкої допомоги. Їх оселять у спеціалізованих закладах краю.  

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні з території постійних бойових дій до Хмельниччини прибули тисячі евакуйованих українців.

Рятувальники Хмельниччини і вдень, і вночі зустрічають евакуаційні потяги та спільно з медиками та волонтерами забезпечують належну зустріч вразливим категоріям населення.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
 • Наталья Богайчук

  Наші ріднесенькі, ми з вами подумки😭😭😭❤️❤️❤️
 • Руслан Бойницкий

  Мало нам своїх??? То ще...
 • Ірина Ковальчук

  Дякуємо Богу ,що Хмельниччига може прихисти, дякуємо надзвичайникам  працівникам Червоного хреста, працівникам інтернатів та Дунаєвецькій громаді.
 • Yuriu Borukin

  Серьезная и тяжёлая ,,работа''...

keyboard_arrow_up