Не панікуйте! 23 лютого у Хмельницькому лунатимуть сирени

Не панікуйте! 23 лютого у Хмельницькому лунатимуть сирени
  • У місті перевірятимуть систему оповіщення. 
  • Сирени буде чутно протягом однієї години.

У четвер, 23 лютого, з 11.00 до 12.00 перевірятимуть систему оповіщення цивільного захисту області. Вмикатимуть електросирени та мовний супровід команд. Про це повідомляють у прес-службі Хмельнцької міської ради. 

Перевірка обласної системи оповіщення цивільної оборони проводитиметься згідно з «Планом основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2017 році».

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:19 Хуртовина і шквальний вітер: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 18:27 Загинули військові з Хмельниччини: Ярослав Верховий, Андрій Данчишин, Радислав Назаришин, Олексій Хижавський 17:07 Обіцяють справжню зиму: погода на Новий рік у Хмельницькому 16:06 Тіло повернули під час репатріації. У Хмельницькому попрощалися з Олександром Колядою Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 15:14 Вхід до громадських туалетів Хмельницького: огляд і ціни 14:42 Сім пожеж сталось на Хмельниччині за добу: що та чому горіло 14:25 Комбінований обстріл 27 грудня: на Хмельниччині є збиття 13:44 Знімала для рф академію, ВЧ і залізницю: як покарали школярку з Хмельницького 13:10 У Хмельницькому визначать володаря футзального Суперкубка play_circle_filled 12:02 10 добрих новин у Хмельницькому: склали підбірку за рік 11:02 Десять місяців чекали вдома: у Хмельницькому попрощалися з воїном Іваном Міняйлом 10:03 На Хмельниччині двічі оголошували тривогу: працювала ППО 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up