Одяг та дитяче харчування: Польща передали 12 тонн гумвантажу для Хмельниччини

Одяг та дитяче харчування: Польща передали 12 тонн гумвантажу для Хмельниччини
Тут і далі фото Хмельницької обласної ради
  • Цього разу допомогу надіслали від релігійних організацій. 

  • Основа допомоги — одяг та дитяче харчування. 

До обласного центру надійшла чергова допомога від сусідньої Польщі. Гуманітарний вантаж передали до штабу Хмельницької обласної ради від благодійного фонду «Християнське служіння родині». Про це повідомляють в установі

— Іноземна підтримка сьогодні дуже важлива для нашої держави. У непростий час для країни дуже важлива єдність. Тому є сподівання на подальшу плідну співпрацю гуманітарного штабу обласної ради з усіма небайдужими, адже сьогодні мрія єдина – якнайшвидша перемога України над російським агресором, — зазначили в облраді. 

Відео дня

12-тонний вантаж доставили представники іншої релігійної організації — «Церкви Євангельських Християн – Баптистів» Дім Євангелія» міста Хмельницького. Допомогу вдалося залучити на умовах співпраці з польськими колегами. В основному вантаж складається з дитячого харчування та одягу.

Крім того, такі гуманітарні вантажі доставили в Ізюм Харківської області та населені пункти Донецької, Дніпропетровської і Запорізької областей. А от на Херсонщину планують відправити допомогу продуктами.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up