Президент підписав закон про демобілізацію військових, чиї родичі загинули чи пропали без вісти

Йдеться про звільнення з військової служби мобілізованих і контрактників, у яких близькі родичі загинули на війні, чи пропали без вісти.
У вівторок, 18 липня, Президент Володимир Зеленський врешті підписав новий закон про демобілізацію. У документі йдеться про звільнення з військової служби мобілізованих і контрактників, у яких близькі родичі загинули на війні чи пропали без вісти. Про це вказано у картці закону на сайті Верховної Ради.
Відзначається, що законопроєкт № 8009 щодо розширення підстав звільнення з військової служби деяких категорій громадян в період воєнного стану "повернуто з підписом президента України".
Законом встановлено підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану військових, чиї близькі родичі, – чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра, – загинули або пропали без вісти під час дії воєнного стану.
Нагадаємо, ще 3 травня цього року Верховна Рада дала дозвіл на звільнення з військової служби мобілізованих і контрактників, у яких близькі родичі загинули на війні, чи пропали без вісти.
Але досі чекали на погодження від глави держави.
Читайте також:
-
Провідник потягу "Укрзалізниці" переправляв за кордон «ухилянтів» (ФОТО, ВІДЕО)
-
Військкомати будуть вручати повістки незалежно від місця проживання
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.