Причини авіакатастрофи на Донеччині, у якій загинуло 295 людей, розслідуватиме міжнародна комісія - Порошенко

Причини авіакатастрофи на Донеччині, у якій загинуло 295 людей, розслідуватиме міжнародна комісія - Порошенко
Хто відповість за падіння на Донеччині Боінгу-777, який належить "Малайзійським авіалініям", визначатиме Державна комісія із залученням фахівців ІКАО та інших міжнародних структур.

Про це повідомили у прес-службі глави держави Петра Порошенка.

Як підкреслив Порошенко, за останні дні це вже третій трагічний випадок після того, як з російської території було збито літаки Ан-26 та Су-25 Збройних сил України.

- Ми не виключаємо, що цей літак також був збитий, і наголошуємо, що Збройні сили України не здійснювали жодних дій щодо враження цілей у повітрі, - наголосив він. 

Відео дня

17 липня 2014 року північніше Тореза (Донецька обл.) здійснив падіння пасажирський літак - авіалайнер компанії «Malaysia Airlines», який здійснював рейс Куала-Лумпур - Амстердам. На момент падіння лайнер був на висоті 10 тисяч кілометрів. На борту було 280 пасажирів та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Авіакатастрофі, у якій загинуло 295 пасажирів, вже встигли порадіти у соцмережі терористи, похвалившись (!) злочином. "Предупреждали же - не летать в "нашем небе". А вот и видео-подтверждение очередного "птичкопада" - таке повідомлення з"явилося у соцмережі від лідера терористів ДНР Ігоря Гіркіна "Стрєлкова".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ильич
    Все-таки какое хутин пуйло!!! Мразь да и только!
  • Ибрахим
    Примерно так как расследовали стрельбу снайперов на майдане(создавших "небесную сотню") и сжигание людей живьем в Доме Профсоюзов в Одессе. Результат известен. Слава Украине?...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up