У 2017 році Уряд прийняв постанову про реорганізацію військових комісаріатів на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Вперше така модель запрацювала у Чернігові. Там на базі військових комісаріатів впровадили систему обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціально-правового захисту населення. Пілотний проект виявився ефективним, тож тепер за його впровадження візьмуться і в інших областях.
Як зазначив військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк, всі військові комісаріати Хмельницької області перейдуть на нову організаційно-штатну структуру до кінця 2019 року. Про це повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міноборони Андрій Агєєв.
Завдання, які були покладені на військкомати залишаються незмінними, однак, змінять підхід в обслуговуванні населення.
blockquote>Відео дняДо завдань військкоматів входять:
- облік призовного ресурсу, призов, звільнених у запас чи у відставку військовослужбовців, формування резерву першої та другої черги, питання територіальної оборони тощо.
- ТЦК після реформування нагадуватимуть прозорі офіси з надання адміністративних послуг. У нас будуть прозорі кабінети з кабінками, де люди без штовханини і черги зможуть прийти і отримати усю необхідну інформацію, консультативну допомогу. Так само вільним буде доступ до спеціалістів, які займаються рекрутингом, питаннями призову і комплектування. Закритим, тобто "з обмеженим доступом", будуть приміщення де займаються мобілізацією та територіальною обороною, там знаходитиметься й оперативний черговий ТЦК, - наголосив полковник.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.