Рух нормальний. На Хмельниччині автобуси їздять за графіком

Рух нормальний. На Хмельниччині автобуси їздять за графіком

Негода поки не заважає автобусному сполученню в області.

На Хмельниччині вирує зима. Через сильні снігопади в області обмежили рух великогабаритного транспорту на дорозі від Дунаєвець до Кам’янця-Подільського. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг.

Інші автошляхи поки у задовільному стані. Принаймні, поки негода не заважає нормальному рухові автобусів.

 - Ну поки рухаємося. Не знаю, що буде до вечора. Поки всі автобуси працюють за графіком, - повідомив начальник автовокзалу №1 Юрій Талалай.

Нагадаємо, що протягом тижня синоптики прогнозують похолодання на Хмельниччині до -20. Також очікуються сильні снігопади та пориви вітру.  Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Мастер Автополив

    Ах, какой автобус на фотке. Современный, европейский.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:35 Тепло та ясно: прогноз погоди на Хмельниччині на 4 червня 17:33 Вимагали гроші та збували наркотики: затримали трьох жителів Шепетівщини (ВІДЕО) 16:49 «Приклад мужності й відваги»: Шепетівщина попрощалася з воїном Павлом Каліновським 15:35 У Хмельницькій міськраді шукають господаря для собаки Від читача 18:56 У КНП "ХОССЦ" відновили кровопостачання серцевого м’яза хмельничанину, воїну ЗСУ 14:45 Понад 50 тисяч для воїнів: у Нетішині відбувся благодійний велопробіг 13:47 Залужний «Срібним хрестом» нагородив дворазового чемпіона світу з Шепетівки 12:32 Ліквідація навчально-виробничого комбінату: які причини та що буде з приміщенням 11:43 ДТП у Кам’янці: мотоцикліст - у лікарні 10:50 У частині Хмельницького 3 червня не буде води: адреси 09:39 У Хмельницькому обрали голову та заступників міськрайонного суду 09:04 У Хмельницькому районі 3 червня лунатимуть вибухи: причина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up