Ще два храми у Красилівській громаді вийшли зі складу УПЦ

Ще два храми у Красилівській громаді вийшли зі складу УПЦ
Тут і далі фото Красилівської міської ради
 • Таке рішення прийняли прихожани в селах Западинці та Баглайки.

Під час повномасштабного вторгнення рф в Україні активізувався перехід релігійних громад із УПЦ до ПЦУ. Лише на території Хмельниччини із 24 лютого 2022 року до 8 вересня 2023 року обласна військова адміністрація зареєструвала статути 257 релігійних громад УПЦ в новій редакції. 

Нещодавно мешканці ще двох сіл на Красилівщині проголосували за вихід з УПЦ. Йдеться про парафії у селах Западинці та Баглайки. Про це повідомляє міськрада Красилова. 

5 листопада відбулися загальні збори релігійних громад. Мешканці цих сіл проголосували за перехід храмів, що розташовані на їх території, до Православної церкви України.

Відео дня

Новообрані голови парафіяльних рад храмів додали, що під час зборів віряни прийняли Статут у новій редакції, обрали парафіяльну раду та членів ревізійної комісії.

— Жителі прийняли рішення, бо переконані, що розірвання церковно-канонічного зв’язку з московським патріархатом – невід’ємна складова досягнення Україною Перемоги у нинішній війні за свою волю і незалежність, — йдеться в повідомленні. 

В громаді додають, що питання щодо фактичної передачі членам релігійної громади в користування приміщень храмів буде вирішуватись згідно із вимогами чинного законодавства.

Нагадаємо, раніше Свято-Покровські парафії у селах Дружне та Чепелівка Красилівської громади також проголосували за перехід до ПЦУ. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Ron Shalom

  Всевышний Бог Отец небесный объявил Своему народу что даст на Украине правителя избранного от Него и что он позаботится о хлебе бедному народу и ему будет сильно противостоять лукавый но он устоит ибо он избран Самим Господом Вселенной 🙏
  И велел народу молится за него теперь чтобы ему была дана Мудрость свыше 🙏
  О человек,по правую руку безбожника стоит сатан,а поправую руку верующего человека стоит Сам Господь Бог 🙏
  Изберите себе верующего правителя☝️Мир всем во имя Всемогущего Господа Иисуса Христа/Йешуа МАШИАХА 🙏🙏🙏
  Ещё 2005 года я увидел во сне ,в ночном видении сходящего с Небес святого Божьего Ангела!
  Ангел был облачён в белую длинную льняную одежду и по виду был как человек ,суровый а лицо как бы опаленное солнцем.
  Прямо в этот момент я услышал Голос Говорящего: "Явление этого Ангела ожидают все люди на земле"!!!!!!!
  Когда Ангел опустился на земле ,то не касаясь ногами земли начал приближатся ко мне,и приблизившись,вошёл в меня,соединился с моим телом как соединяется дух и тело ..и мы стали уже как один человек !!
  Аллилуйя
  После этого чудесного явления и единения ,я понимая что это означает какое то большое дело Божье на земле ,стал и сам себе сказал удивлённо: дивно,явление этого Ангела ожидают все люди на земле,а когда я что то им говорю,они не слушают меня...
  Знайте что Господь отделил Своего святого и слышит меня когда я взываю к Нему!!!!!!!
 • Світлана Нагорняк

  Молодці. По всіх церквах би так. В врашиську церкву ходят лиш ті, в кого немає нікого на війні. І моляться Кирилу.
 • Иван Соколов

  А там гроші не берут?

keyboard_arrow_up