Сім’ям полеглих прикордонників з Хмельниччини вручили державні нагороди

Сім’ям полеглих прикордонників з Хмельниччини вручили державні нагороди
Тут і далі фото Національної академії Державної прикордонної служби України.
  • Микола Ментух та Олексій Решетняк отримали поранення під час обстрілів. 

  • Обох нагородили орденами “За мужність”, посмертно. 

Днями родинам ще двох прикордонників, які героїчно загинули в боях з росіянами, вручили державні нагороди. Указом Президента України Олексія Решетняка та Миколу Ментуха відзначили орденами «За мужність» III ступеня. Обох посмертно. Про це повідомили в Національній академії Державної прикордонної служби України. 

Олексій Решетняк

Старший сержант Олексій Решетняк проходив військову службу в підрозділах Луганського прикордонного загону. Саме там чоловік і зустрів повномасштабне вторгнення російської федерації. 

В червні 2022 року загін, до якої входив Олексій, виконував бойові завдання біля одного із населених пунктів Луганщини. 9 червня під час стрілецького бою з ворогом старший сержант Олексій Решетняк отримав кульове поранення. Він загинув у тому бою.

Відео дня

Микола Ментух

Сержанта Миколу Ментуха мобілізували у жовтні 2022 року. Вже з березня 2023-го прикордонник почав службу в зоні ведення бойових дій на сході держави. 

Але 2 квітня, виконуючи бойові завдання на Донеччині, він загинув. Це трапилось під час мінометного, артилерійського обстрілу та стрілецького бою. Сержант Микола Ментух отримав поранення несумісні з життям.

Нагороди сім’ям загиблих військовослужбовців вручили в приміщенні прикордонної академії. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up