В мережі з’явилося відео на якому Артур Сороченко розповідає глядачам свого каналу на YouTube про те, як його вирахували поліцейські, скільки днів він пробув у СІЗО та як збирається вирішувати справу із хмельницькими активістами.
Він вийшов у прямий ефір та відповідав на питання учасників стріму. Розповів, що у СІЗО пробув три доби, а 21 серпня вийшов на волю. Відповів і на питання про те, як поліція його вирахувала та пообіцяв викласти розмову “як його здавали” у мережу. Цитуємо мовою оригіналу:
“Прислали мне “ВК” сообщение. Я открыл это сообщение и они вычислили по IP-адресу район в котором я нахожусь. Кинул админ Костя анонимный звонок и легавые по нему меня нашли. Если получиться у красных выкупить этот разговор, когда этот Костя меня сдавал, у них он есть записан, то я его кину в канал”, - говорив Артур Сороченко.
Також на своєму відео Сороченко пообіцяв незабаром повернутися до нових стрімів та відновити діяльність свого каналу.
Як стало відомо із допису місцевого активіста Артура Сторожука. Виїхати із Хмельницького Сороченку без пригод не вдалося.
Артур Сторожук розповів журналістам vsim.ua про те, що став випадковим свідком події. За його словами виїхати від готель “Центральний” Сороченку допомогли патрульні.
Я там опинився випадково. Побачив знайомих хлопців АТОвців. Вони розповіли, що Сороченка вивезли із СІЗО до готелю “Центральний”. Там він мав пересісти в таксі та виїхати за межі міста. Хлопці дізналися про цей факт і теж приїхали до “Центрального”. Поки ми говорили, під’їхало таксі. Сороченко з адвокатом скочили в таксі і поїхали. Але через метрів 20 там ДТП була, і рух був заблокований. Проїхати вони не змогли. Сороченко вийшов із машини з адвокатом, його оточила поліція. АТОвці з ним поперекрикувалися на відстані. Далі Сороченка пересадили в патрульний “Пріус” і знов повезли далі. АТОвці теж попригали в машини і поїхали за ними, - розповів Артур Сторожук.
"Адвокат повідомив, що боїться за життя Сороченка"
Заступник начальника міського відділу поліції Хмельницького Ігор Кирник повідомив журналістам, що вчора після 15-ї години на лінію 102 надійшов виклик від Олександра Поліщука. Це адвокат Артура Сороченка. Він повідомив поліцію, що боїться за життя свого підзахисного. На місце виїхали патрульні. Вони забрали Артура Сороченка та його оточення в якості батька та адвоката до екіпажу. По дорозі батько Артура Сороченка Валерій написав заяву про подію до поліції. В міський відділ її привезли патрульні.
Ми внесли відомості до журналу Єдиного обліку за фактом звернень батька та адвоката Сороченка. Ці звернення об’єднали в одне. Заяву від батька нам привезли патрульні, - повідомив Ігор Кирник.
Нагадаємо, що затримали блогера 17 серпня у Миколаєві. За дії вчинені проти учасника бойових дій на Сході йому інкримінують частину 2 статті 296 ККУ (Хуліганство). Блогеру світить обмеження волі терміном до 5 років або позбавлення волі до 4 років. 18 серпня у Хмельницькому міськрайонному суді йому обрали запобіжний захід. Артура Сороченка взяли під варту до 1 жовтня. Але за ним залишили змогу вийти на свободу, внісши заставу, - 40 140 гривень. Коли блогера виводили із судової зали під конвоєм. Активісти “Фенікса” облили його сечею із медичних шприців.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Порядок ведения трудовых книжек регулируется Инструкцией о порядке ведения трудовых книжек работников, утвержденной приказом Минюста, Минтруда, Минсоцзащиты от 29.07.93 г. № 58.
Частью 2 ст. 24 КЗоТ определен перечень документов, которые обязан предоставить гражданин при оформлении трудового договора. К ним относятся:
паспорт или другой документ, удостоверяющий личность;
трудовая книжка (если основное место работы). Если это первое место работы и у гражданина отсутствует трудовая книжка, предприниматель вправе ее завести.
Также гражданин должен предоставить идентификационный номер (регистрационный номер учетной карточки налогоплательщика) при его наличии. Если ввиду религиозных убеждений лицо отказалось от присвоения идентификационного номера, в его паспорте должна быть соответствующая отметка. В этом случае вместо идентификационного номера используется серия и номер паспорта.
Таким образом, процедура оформления трудовых отношений состоит из следующих этапов:
оформления распоряжения о приеме на работу;
оформления трудового договора с работником (в двух экземплярах для каждой из сторон);
уведомления органов ГФС о приеме работника на работу