Скандальний блогер Сороченко на волі і хизується цим у відео

Скандальний блогер Сороченко на волі і хизується цим у відео
Скрін із відео
 • За нього внесли заставу і його випустили із Хмельницького СІЗО. 
 • Цей факт він підтвердив на відео.
 • Також розповів, як поліцейські вирахували його через соцмережу “Вконтакті”.

В мережі з’явилося відео на якому Артур Сороченко розповідає глядачам свого каналу на YouTube про те, як його вирахували поліцейські, скільки днів він пробув у СІЗО та як збирається вирішувати справу із хмельницькими активістами. 

Він вийшов у прямий ефір та відповідав на питання учасників стріму. Розповів, що у СІЗО пробув три доби, а 21 серпня вийшов на волю. Відповів і на питання про те, як поліція його вирахувала та пообіцяв викласти розмову “як його здавали” у мережу. Цитуємо мовою оригіналу:

“Прислали мне “ВК” сообщение. Я открыл это сообщение и они вычислили по IP-адресу район в котором я нахожусь. Кинул админ Костя анонимный звонок и легавые по нему меня нашли. Если получиться у красных выкупить этот разговор, когда этот Костя меня сдавал, у них он есть записан, то я его кину в канал”, - говорив Артур Сороченко. 

Також на своєму відео Сороченко пообіцяв незабаром повернутися до нових стрімів та відновити діяльність свого каналу. 

Як стало відомо із допису місцевого активіста Артура Сторожука. Виїхати із Хмельницького Сороченку без пригод не вдалося. 

Артур Сторожук розповів журналістам vsim.ua про те, що став випадковим свідком події. За його словами виїхати від готель “Центральний” Сороченку допомогли патрульні.

 • Я там опинився випадково. Побачив знайомих хлопців АТОвців. Вони розповіли, що Сороченка вивезли із СІЗО до готелю “Центральний”. Там він  мав пересісти в таксі та виїхати за межі міста. Хлопці дізналися про цей факт і теж приїхали до “Центрального”. Поки ми говорили, під’їхало таксі. Сороченко з адвокатом скочили в таксі і поїхали. Але через метрів 20 там ДТП була, і рух був заблокований. Проїхати вони не змогли. Сороченко вийшов із машини з адвокатом, його оточила поліція. АТОвці з ним поперекрикувалися на відстані. Далі Сороченка пересадили в патрульний “Пріус” і знов повезли далі. АТОвці теж попригали в машини і поїхали за ними, - розповів Артур Сторожук. 

"Адвокат повідомив, що боїться за життя Сороченка"

Заступник начальника міського відділу поліції Хмельницького Ігор Кирник повідомив журналістам, що вчора після 15-ї години на лінію 102 надійшов виклик від Олександра Поліщука. Це адвокат Артура Сороченка. Він повідомив поліцію, що боїться за життя свого підзахисного. На місце виїхали патрульні. Вони забрали Артура Сороченка та його оточення в якості батька та адвоката до екіпажу. По дорозі батько Артура Сороченка Валерій написав заяву про подію до поліції. В міський відділ її привезли патрульні. 

 • Ми внесли відомості до журналу Єдиного обліку за фактом звернень батька та адвоката Сороченка. Ці звернення об’єднали в одне. Заяву від батька нам привезли патрульні, - повідомив Ігор Кирник. 

Нагадаємо, що затримали блогера 17 серпня у Миколаєві. За дії вчинені проти учасника бойових дій на Сході йому інкримінують частину 2 статті 296 ККУ (Хуліганство). Блогеру світить обмеження волі терміном до 5 років або позбавлення волі до 4 років. 18 серпня у Хмельницькому міськрайонному суді йому обрали запобіжний захід. Артура Сороченка взяли під варту до 1 жовтня. Але за ним залишили змогу вийти на свободу, внісши заставу, - 40 140 гривень. Коли блогера виводили із судової зали під конвоєм. Активісти “Фенікса” облили його сечею із медичних шприців. 

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (11)
 • анатолий

  там и залог нету за что вносить.фулиганка там сто процентная но не креминальная.убийцы ходят на свабоде и их не кто не трогает.а тут вообще нету на что внимания оброщать.
 • Олександр Симчишин

  А чому Бурлика не посадили, коли він із свободівкою Ганкою били у вухо, інші місця вже бувшого голову Хмельницької облдержадміністрації Пруса і який був, так сказати, у різних вагових категоріях із ними? Аналогічні дії і різна реакція правоохоронних органів. Навіть не аналогічні, а ще важчі, оскільки злочин скоювався групою осіб. Для покарання злочинця потрібен лише резонанс, а не норми законодавства України?

  Олександр Симчишин reply Олександр Симчишин

  А ще чому не посадили Бурлика, коли він бив людей за те, що вони здерли розвішані із порушенням вимог законодавства агітки на свободівця Діденка? Чому не посадили Бурлика, коли він нищив майно банків, які на його думку прросійські, хоча вони діяли відповідно до вимог законодавства України? Чому не посадили Бурлика, коли він знищив комунальне майно (пропускний пункт облдержадмінстрації), придбане за рахунок платників податків і чому він не компенсував збитки? І ще багато подібних "чому" до правоохоронних органів. Подвійні стандарти, залежність від Симчишина чи власні погляди понад законодавство України?

  валентина reply Олександр Симчишин

  Давайте разберемся кто такие платныки податков . Платнвки податкрв, ето те, кто имеет патенты , и в налоговую платит податок по группах( 1,2,4,3)  И податок по КВЕДАХ!!!! У вас есть квед , по которому вы платите податок??? Прогуглите для себя , что такое кведы и как по них платить подато!!!!!Вы платнык податка, не спешите людей!!? Нет !! Вы платите 23% з зарплаты , ето примерно 800-1000-1500 грн . Но ети деньги вам возвращают материальной помощью, отпускными, за ранг, за должность, за стаж, за квалификацию, за престижность, за интенсивность и т д. И кроме того держава платит за вас больничные , декретные, родовые, послеродовые, и больничные вашим детям , курорты за 10% стоимости, держава строит дет садики, школы и оплачивает учителей в них, держава оплачивает питание в деттсадиках и школах ваших детей, держава содержит поликлиники, больницы , платит им зарплату, вам платит льготы, оплачивает коммунальные субсидиями, Пенсии . Вы вообще не платныки податков, а содержанцы, пристроены, утрыманцы. Настоящие платныки податков ето ПП  базарники Они платят сполна по всем статям !! Платят и за местоместовланыкам рынков ( депутатам) и за стаж и в пенсионный и в налоговую , а содержания как вам не получают??! Ето дискриминация , по чему им не записывают трудовой стаж в трудовую??? Хотелось бы спросить наших державных органов, нашу обласна раду ???? Потому что ей негде дель 480000 пенсионеров с села ??3000000 льготников и пайовиков из села ??? Ето дискриминация людей Настоящие платныки податков - базарники вам что рабы ? Сотрапы? КрепостныеКрепостные на галере ? Где запись в трудовой книжке??

  вася пупкин reply валентина

  Барыги и так нормально отложили на пенсию со своих доходов. Стаж в трудовую - это уж слишком!

  валентина reply вася пупкин

  С каких доходов ???С каких доходов ??? Может и у тебя доходы !! А у базарников их нет !! Они что крепостные на галере?? Должны грести за ваши пенсии и льготы ?? Они такие же люди , как и вы , но все кто имел и имеет ПАТЕНТ , записитв трудовую книжку в Хмельницком !! не ставят !! Согласно КЗот ( кодексу законов о труде в украине ) все должны иметь трудовые книжки заполненые, также согласно инструкции  номер 58 ( о порядках ведения трудовых книжек утвержденная совместным приказом минтруда, минюста и минфина Украины) описывается , что заполненные трудовые кннижки у физических лиц ПП шников хранятся утних на руках, , согласно постановлению номер 301 КМУ о трудовых книжках предприниматели обязаны иметь заполненную трудовую книжку, зотелось бы отметить и закон номер 1788 о пенсионом обеспечении тоже гласит о заполнении обязательном трудовых книжек прыватным предпринимателям , УКУ уголовный кодекс Украины предусматривает наказание за не заполнение трудовых книжек . Так что трудовая книжка базарникам должна быть заполнена, так как они единственные, кто пополняет бюджет городов и они единственные, кто есть платныками податков !!!!

  Амелі reply валентина

  ото розписала)) базарники - це звичайні спекулянти і давайте не будемо тут лити воду "грести или не грести" з них і так досить

  валентина reply Амелі

  Чеготето ты роз командовалась, как пяный штанами!! Свои деньги зарабатывайтили, а не чужие щитай!! Ето с нас досить областной рады, что такое наколотила!!! Вколотила, вколотила обласна рала, а люди расхлебывают!!!

  валентина reply валентина

  Основным документом о трудовой деятельности приватного предрениматеоя  является трудовая книжка (ст. 48 КЗоТ). Трудовые книжки ведутся на всех работников, которые работают на предприятиях, в учреждениях, флп, организациях или физичеческие  лица более пяти дней.

  Порядок ведения трудовых книжек регулируется Инструкцией о порядке ведения трудовых книжек работников, утвержденной приказом Минюста, Минтруда, Минсоцзащиты от 29.07.93 г. № 58.

  валентина reply валентина

  Документы, необходимые при оформлении трудового договора

  Частью 2 ст. 24 КЗоТ определен перечень документов, которые обязан предоставить гражданин при оформлении трудового договора. К ним относятся:

  паспорт или другой документ, удостоверяющий личность;

  трудовая книжка (если основное место работы). Если это первое место работы и у гражданина отсутствует трудовая книжка, предприниматель вправе ее завести.

  Также гражданин должен предоставить идентификационный номер (регистрационный номер учетной карточки налогоплательщика) при его наличии. Если ввиду религиозных убеждений лицо отказалось от присвоения идентификационного номера, в его паспорте должна быть соответствующая отметка. В этом случае вместо идентификационного номера используется серия и номер паспорта.

  валентина reply валентина

  Согласно ч. 3 ст. 24 КЗоТ работник не может быть допущен к работе без заключения трудового договора, оформленного приказом или распоряжением работодателя, и уведомления органов ГФС о приеме работника на работу в порядке, установленном КМУ. Уведомить налоговую нужно хотя бы на день раньше допуска работника к работе.

  Таким образом, процедура оформления трудовых отношений состоит из следующих этапов:

  оформления распоряжения о приеме на работу;

  оформления трудового договора с работником (в двух экземплярах для каждой из сторон);

  уведомления органов ГФС о приеме работника на работу
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:46 Туман та погана видимість: погіршення погоди на понеділок та прогноз на тиждень 14:44 Як безпечно користуватися генераторами та не отруїтися чадним газом: поради фахівців 13:33 “Нас били так, що деякі втрачали свідомість”: захисник Азовсталі розповів як пережив російський полон play_circle_filled 12:26 Скільки хмельничан одружилися та народилися за 9 місяців війни Від читача 20:47 Уряд змінив порядок формування та виконання місцевих бюджетів в умовах воєнного стану 11:24 Біля Теофіполя легковик застряг в снігу: в салоні була мала дитина 10:30 Кабмін пропонує звільнити від ДПА випускників 2023 року 09:26 Як вимикатимуть світло 27 листопада на Хмельниччині 22:57 На Хмельниччину прибув перший евакуаційний потяг з Херсону (ФОТО) 21:37 Кохання сильніше за темряву: одружився військовий з Хмельниччини 20:03 У Хмельницькому оприлюднили карту водорозбірних колонок 19:17 Фільми про Голодомор: дивитися, щоб пам’ятати 19:11 Зеленський нагородив селищного голову з Хмельниччини орденом 18:53 Рибам – робота, Близнюкам - стрес: гороскоп на тиждень 28 листопада – 4 грудня 18:01 “Розкопав могилку і ховав там зерно, бо забирали всьо”: історії очевидців голодомору на Хмельниччині play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up