Його багатодітна сім'я походила з ірландців та італійців. Сам Джон був шостою дитиною у своїх батьків. З дитинства він захоплювався танцями і навіть почав професійно виступати на сцені.
Одного разу 16-річного Траволту помітили продюсери. Після цього він почав з'являтися на сценах театрів, виступав на Бродвеї і на телебаченні. У 1975 році Джона Траволту глядачі побачили в мюзиклі «Повертайся назад, Котер». Після виходу фільму «Дощ диявола» почалася кінематографічна кар'єра Траволти. Популярним його зробила роль у кінофільмі «Лихоманка суботнього вечора» (1977 рік). Успішними в прокаті стали також фільми «Залишаючись живим», «Досконалість», «Експерти», «Кримінальне чтиво», в яких грав Траволта.
У 1995 році Джона Траволту нагородили премією «Золотий Глобус» за роль у фільмі «Дістати коротуна». Серед найвідоміших робіт Траволти слід зазначити ролі в таких фільмах, як «Зламана стріла», «Без обличчя», «Пароль Риба-Меч». З 2000 року Джон Траволта займається також продюсуванням фільмів. Першою картиною продюсера Траволти став кінофільм «Поле битви — Земля».
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.