“Тиснули психологічно”: що відомо про арештованого росіянами моряка з Хмельниччини

“Тиснули психологічно”: що відомо про арештованого росіянами моряка з Хмельниччини
Скрін з відео ПН ТV digest
  • Сергій Цибізов з Шепетівки був на бронекатері “Нікополь”, який захопили в Керченській протоці.
  • З’явилася інформація про те, як утримують і допитують 21-річного військового.

25 листопада 2018 року назавжди увійде в історію України. В цей день на Керченській протоці російські військові протаранили, обстріляли і згодом захопили 3 українські судна “Нікополь”, “Бердянськ” та “Яни Капу”. Наших моряків затримали. Серед них був 21-річний Сергій Цибізов з Шепетівки.

Сергія Цибізова суд арештував на 2 місяці. Його можуть засудити до 6 років позбавлення волі. Звинувачують чоловіка у незаконному перетину кордону здійсненого групою осіб за попередньою змовою. Про це повідомила адвокат моряка Оксана Железняк. Вона також сказала, що на Сергія Цибізова тиснуть, але не катують.

  • “Давили психологічно щоб я дав необхідні свідчення”, - такі слова моряка адвокат передав кореспонденту “Радіо Свобода” Антону Наумлюк.

Раніше повідомлялося, що Сергій Цибізов не визнає своєї вини. Каже, що виконував завдання комендування. ось що він говорив на допиті, відео якого у мережі оприлюднила російська ФСБ.

  • "Я, Цибізов Сергій Андрійович, у п’ятницю вранці вийшли о 8 ранку з Одеси і йшли до Бердянська через Керченську протоку. Коли підійшли до Керченської протоки, зайшли на води Росії, після чого нам були поставлені команди зупинитися і очікувати подальших команд. Перед тим, як відкрити вогонь, були помічені ракетниці зеленого кольору, дві, - предає "Українська правда" слова Сергія Цибізова. - Ми на "Нікополі" далі йшли-йшли і з нами зв’язалися російські кораблі, попросили зупинитися, впасти на реверс. По нас відкрили також вогонь. Командир прийняв рішення та зупинив катер. Нас зняли з катера і все".

Нагадаємо, що через відкриту агресію Росії на Керченській протоці вперше в історії незалежної України був оголошений воєнний стан. Запровадили його в 10 областях України до 14:00 середи, 26 грудня.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Леша Боровик
    Бережи всіх бог.
  • Жанна Люба
    Неважливо , який він був , неважливо , що він свідчить , а важливо кім він став !!!???
    Дякую тобі герою і низький тобі уклін
    Повертайся живим !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up