Торгував яблуками у невстановленому місці: оштрафували пенсіонера у Хмельницькому

Торгував яблуками у невстановленому місці: оштрафували пенсіонера у Хмельницькому
 • Чоловік продавав яблука на вулиці Панаса Мир­но­го.

У Хмель­ницько­му місь­крайон­но­му су­ді роз­гля­нули спра­ву про при­тяг­нення до ад­мі­ніс­тра­тив­ної від­по­ві­даль­нос­ті пен­сі­оне­ра. Чоловіка визнали винним у тор­гівлі з рук у нев­ста­нов­ле­них міс­цях.

Згідно з матеріалами справи: 31 січ­ня 2024 ро­ку близь­ко 13 години пенсіонер продавав яб­лу­ка, за­галь­ною ва­гою близь­ко 10 кг. Чоловік займався торгівлею поблизу бу­дин­ку № 28 на вулиці Панаса Мир­но­го у  Хмель­ницько­му. Суд визнав діяльність чоловіка - протиправною.

Здій­сню­вав тор­гівлю з рук про­дук­та­ми хар­чу­ван­ня, а са­ме яб­лу­ка­ми, у нев­ста­нов­ле­но­му міс­ці, чим вчи­нив пра­во­по­ру­шен­ня тор­гівля з рук у нев­ста­нов­ле­но­му міс­ці. Та­ки­ми ді­ями вчи­нив ад­мі­ніс­тра­тив­не пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­не ч. 1 ст. 160 КУ­пАП», — йдеть­ся у постанові суду.

Відео дня

В су­до­во­му за­сі­дан­ні пен­сі­онер ви­ну виз­нав та під­твер­див тор­гівлю про­дук­та­ми хар­чу­ван­ня в нев­ста­нов­ле­но­му міс­ці.

Вив­чивши ма­те­рі­али спра­ви, суд виз­на­в вин­ним пенсіонера винним у вчи­нен­ні ад­мі­ніс­тра­тив­но­го пра­во­по­ру­шен­ня, пе­ред­ба­че­но­го ч. 1 ст. 160 КУ­пАП. На чоловіка нак­лали штра­ф у роз­мі­рі од­но­го не­опо­дат­ко­ву­ва­но­го мі­ні­му­ма до­хо­дів гро­ма­дян, тоб­то 17 грн, без кон­фіска­ції пред­ме­тів тор­гівлі. Крім того, зобов’язали сплатити на ко­ристь дер­жа­ви су­до­вий збір в су­мі 605 грн. 60 коп.

Нагадаємо, нещодавно поліцейські затримали 9-класника, який працював на ринку у Кам'янці-Подільському. Хлопець заробляв підвезенням товару під час дистанційного навчання. Як вирішили ситуацію, читайте тут.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (22)
 • Саша Шпак

  Дуже великий злочин. Піз..ц просто. Читати гидко
 • Алмазов Богдан

  БІЛЬ.
 • Николай Кулина

  Наші ментозаври тільки здатні чмирити незахищину бабушку чи дідуся,а більш ні на що нездатні,позорище.І совісті НОЛЬ.
 • Читач29

  без коментарів

keyboard_arrow_up